Прометей завдав поразки Буковині в поєдинку чоловічої Суперліги

У перенесеному матчі 4-го туру підопічні Андрія Левченка перемогли суперників із рахунком 3:1

У понеділок в Чернівцях відбувся матч чемпіонату України з волейболу серед чоловіків Суперлізи, який було перенесено із четвертого туру. Чинні чемпіони країни грали з господарями майданчика волейболістами місцевої «Буковини».

Перша партія завершилася досить несподівано на користь команди із Чернівців 25:23. Однак потім «Прометей» заграв сильніше і взяв три наступні сети - 25:21, 25:19 та 25:16.

Найбільшу кількість очок у складі переможців набрали Дмитро Шаповал - 17, Дмитро Янчук та Михайло Станкович - по 13. У «Буковини» відзначився Руслан Черватюк, який приніс своїй команді 12 очок.

Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Чоловіки
Чернівці. Перенесений матч із 4-го туру
22 січня
«Прометей» (Дніпро) - «Буковина» (Чернівці)

3:1 (23:25, 25:21, 25:19, 25:16)

Становище команд в турнірній таблиці Суперліги:

Матчі чемпіонату України у чоловічій Суперлізі відновляться у четвер 25 січня. Цього дня відбудуться дві зустрічі:

5-й тур ВК «Решетилівка» - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
6-й тур «Прометей» (Дніпро) - ВК «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо» (Тернопіль)