Чотири голи українців. Жирона розгромила Севілью

Артем Довбик оформив хет-трик, один гол забив Віктор Циганков

«Реал» виграв свій матч Ла Ліги, тому «Жироні» треба було не відставати, щоб триматися з мадридцями в чемпіонській гонці. Суперником каталонців стала кризова «Севілья».

Проте першими пропустили якраз підопічні Мічела - Ісак Ромеро скористався фланговим прострілом і відкрив рахунок.

Після флангових атак забивала сьогодні й «Жирона», причому дуже багато. Спершу хет-трик оформив Артем Довбик. Перший гол він забив головою після навісу Савіо, другий - після передачі Порту, а третій - після асисту Яна Коуту, розхитавши перед ударом Серхіо Рамоса.

На ці три удари українцеві вистачило 6 хвилин.

Стало очевидно, що гра закінчиться перемогою «Жирони», питання тільки було, з яким рахунком. Рахунок 3:1 протримався до середини другого тайму, коли не надто помітний Віктор Циганков теж відзначився голом, знову ж таки замкнувши фланговий простріл Савіо. І вже за хвилину до кінця основного часу Крістіан Стуані, який замінив Довбика, оформив подібний гол, завершивши точним ударом триходівку за участю Пабло Торре та Мігеля.

5:1 - «Жирона» обігнала «Реал» на одне очко, але в мадридців гра в запасі. Артем Довбик в таблиці бомбардирів ділить перше місце з Джудом Беллінгемом.

Наступний матч в чемпіонаті команда зіграє 28 січня проти «Сельти».