Українська шпажистка Анна Максименко зробила золотий дубль у Словаччині

Раніше збірна України посіла 1-ше місце у командних змаганнях шпажисток

Збірна України здобула друге золото на етапі Європейського кадетського циклу з фехтування шпагах, що пройшов у Братиславі (Словаччина).

Анна Максименко, яка напередодні святкувала перемогу у командних змаганнях разом з Тамарою Сич, Аліною Дмитрук та Поліною Спиридоновою, зійшла на найвищу сходинку п'єдесталу пошани в особистій першості, яка зібрала понад 280 учасниць з 31 країни.

16-річна львів'янка спочатку виграла всі 6 боїв на груповій стадії, а згодом ще 7 поєдинків у турі прямого вибування, зокрема фінальний - проти американки Шаріки Гаджела (15:9).

Анна Максименко є чинною бронзовою медалісткою чемпіонату світу серед юніорів та чемпіонату Європи серед кадетів, а також виграла цього сезону етап юніорського Кубка світу в Лаупгаймі (Німеччина).

До перемоги спортсменку привели її тренери Андрій Орліковський і Зоряна Семеряк.

Микола Степанюк Джерело: НОК України