Реал – Атлетіко – 5:3 (д.р.). Як помилявся Кепа у Суперкубку. Відео голів

Дивіться відеоогляд півфінального матчу Суперкубку Іспанії

10 січня у саудівському Ер-Ріяді відбувся півфінал Суперкубка Іспанії між мадридськими «Реалом» та «Атлетіко» (5:3 д.ч.).

Український кіпер Андрій Лунін залишився у резерві, а місце у воротах вершкових отримав Кепа Аррісабалага.

У 1-му таймі за «галактикос» відзначилися Антоніо Рюдігер та Ферлан Менді, а у підопічних Дієго Сімеоне забили Маріо Ермосо та Антуан Грізманн.

Для Грізманна забитий гол став 174-м у футболці «Атлетіко». Французький форвард став найкращим голеадором в історії клубу.

У 2-му таймі команди обмінялися голами, причому Кепа привіз курйозний гол. В овертаймах «Реал» забив двічі та вийшов у фінал.

У другому півфіналі 11 січня зіграють Барселона та Осасуна.

Суперкубок Іспанії

1/2 фіналу. 10 січня, Ер-Ріяд (Саудівська Аравія)

Реал Мадрид - Атлетіко Мадрид - 5:3 (д.ч.)

Голи: Рюдігер, 20, Менді, 29, Карвахаль, 85, Савич, 116 (автогол), Браїм Діас, 120+2 - Ермосо, 6, Грізманн, 37, Рюдігер, 78 (автогол)