Marca: «Яремчук забив за найкращого розкладу»

В Іспанії дали оцінку першому голу українця в Ла Лізі

У вівторок, 2 січня, у матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії «Валенсія» вдома обіграла «Вільярреал» із рахунком 3:1.

На 4-й хвилині зустрічі голом у складі «кажанів» відзначився український нападник Роман Яремчук. Цей результативний удар став для нього першим за «Валенсію» в чемпіонаті Іспанії.

«Українець забив свій перший гол за «Валенсію» за найкращого розкладу, щоб відкрити рахунок у дербі на «Местальї», - оцінила гол Яремчука Marca - одне з провідних іспанських спортивних видань.

До слова, Роман Яремчук отримав від Marca за гру оцінку у дві зірки. Так видання оцінило дії майже всього складу «Валенсії». Виняток становили лише Пепелу (три зірки), який став найкращим гравцем матчу з «Вільярреалом», а також Хаві Гуерра і Дієго Лопес (по одній зірці), які вступили в гру, вийшовши на заміну на 70-й хвилині.

Раніше, нагадаємо, повідомлялося, що Роман Яремчук став 7-м українцем, якому вдалося забити в чемпіонаті Іспанії.

Юрій Остроумов Джерело: Marca