Ще одна сенсація. Стали відомі 4 із 8 учасників 1/4 фіналу Кубка Італії

«Інтер» несподівано поступився «Болоньї» в екстратаймах з рахунком 1:2

20 грудня відбувся останній чвертьфінальний поєдинок Кубка Італії 2023/23 у 2023 році між командами «Інтер» та «Болонья».

Основний час гри завершився з рахунком 0:0, а в екстратаймах гості вирвали перемогу - 2:1.

На 65-й хвилині Лаутаро Мартінес не зумів реалізувати пенальті. На 92-й Карлос Агусто вивів господарів уперед, проте «фельсінеї» зуміли відігратися та навіть перемогти. Голами за «Болонью» відзначилися Сем Бекема (112) та Ден Ндойє (116).

Цікаво, що «Інтер» є чинним володарем Кубка Італії.

У чвертьфіналі «Болонья» зіграє проти «Фіорентини», яка у 1/8 фіналу 6 грудня виграла у «Парми» у серії пенальті.

19 грудня несподівано з Кубка вилетів і «Наполі», розгромно поступившись «Фрозіноне» 0:4.

У ще одному матчі 1/8 фіналу «Лаціо» - «Дженоа», який відбувся 5 грудня, перемогу здобули «біло-блакитні» 1:0.

Решта зустрічей 1/8 фіналу («Аталанта» - «Сассуоло», «Мілан» - «Кальярі», «Рома» - «Кремонезе», «Ювентус» - «Салернітана») відбудуться з 2 по 4 січня в новому 2024 році. .

Футбол | 10 травня 2024, 00:03 22

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди