Зінченко взяв участь в трилері. Арсенал вирвав перемогу в Лутон Таун

Команди на двох забили сім голів

У вівторок, 5 грудня, відбулися два матчі 15-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

У першому поєдинку ігрового дня «Вулвергемптон» завдяки голу корейця Хван Хі Чхана здобув мінімальну перемогу у матчі з «Бернлі».

Лондонський «Арсенал» у суперматчі з «Лутон Таун» переміг з рахунком 4:3, а переможний гол Райс провів на 90+7 хвилині. Український захисник Олександр Зінченко розпочав цей матч на лаві для запасних та вийшов на поле на 65-й хвилині.

АПЛ. 15-й тур, 5 грудня.

Вулвергемптон - Бернлі - 1:0

Гол: Хван Хі Чхан, 42.

Лутон Таун - Арсенал - 3:4

Голи: Ошо, 25, Адебайо, 49, Барклі, 57 - Мартінеллі, 20, Жезус, 45, Хаверц, 60, Райс, 90+7.

Лутон: Камінскі, Каборе, Белл, Ошо, Менджі, Дауті (Джайлз, 88), Таунсенд (Огбене, 62), Барклі, Раддок-Мпанзу (Кларк, 88), Браун (Чонг, 61), Адебайо (Морріс, 61).

Арсенал: Райя, Уайт, Габріел, Саліба, Ківіор (Зінченко, 64), Едегор, Райс, Хаверц, Мартінеллі (Троссард, 64), Сака, Габріел Жезус.