Таблиця УПЛ. Кривбас та Дніпро-1 – попереду. Шахтар підтягнувся до лідерів

Матч між командами «Минай» та «Динамо» був перерваний на 2-й хвилині

З 1 по 4 грудня відбувся 16-й тур Української Прем'єр-ліги.

У стартовому турі другого кола «Дніпро-1» зазнав удома поразки від «Ворскли» (1:2) і втратив позицію лідера.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Кривбас», вигравши в Олександрії (2:1), зумів наздогнати лідера та випередити дніпрян за додатковими показниками (по 33 очки).

Далі йде житомирське «Полісся» (31 бал), яку втратило перемогу над «Вересом» на 90+7 хвилині (1:1).

До лідерів підтягнувся донецький «Шахтар» після перемоги над «Металістом 1925» (2:0). Гірники мають 28 очок та дві гри у запасі.

Матч між командами «Минай» та «Динамо» був перерваний за рахунку 0:0 на 2-й хвилині та перенесений на іншу дату через тривалу повітряну тривогу й відсутність на стадіоні штучного освітлення.

Внизу турнірної таблиці чемпіонату України знаходяться «Верес» (12 балів), «Зоря» (11) та «Минай» (6).

🏆 УПЛ. 16-й тур, 1-4 грудня