Арбітр: Володимир Новохатній (Черкаська область).

26 листопада о 16:51 Олександр Брусенцов

26 листопада о 16:48 Олександр Брусенцов

Компенсовано три хвилини.

26 листопада о 16:47 Олександр Брусенцов
89'

Небезпечно!

Буяльський пропустив м'яч на Ваната, нападник завдав удару з гострого кута, Герета відбив. Вівчаренко зіграв на добиванні - вище воріт.

26 листопада о 16:42 Олександр Брусенцов
85'

Небезпечно!

Ванат виграв боротьбу у Слюбика та пробив з лівого кута воротарського майданчика - повз дальньою стійкою пролетів м'яч.

26 листопада о 16:41 Олександр Брусенцов
83'

Рух намагається хоч щось створити біля воріт Бущана. Однак захист Динамо діє впевнено.

26 листопада о 16:39 Олександр Брусенцов
81'

Карабін не дістався до м'яча після передачі в штрафний майданчик.

26 листопада о 16:33 Олександр Брусенцов
75'

У складі Динамо Вівчаренко замінив Караєва.

26 листопада о 16:32 Олександр Брусенцов
75'

Карабін вийшов на поле замість Таллеса.

26 листопада о 16:31 Олександр Брусенцов
71'

Команди обмінялися швидкими атаками. Завдати удару по воротах не вдалося.

26 листопада о 16:23 Олександр Брусенцов
65'

Підгурський намагався з ходу пробити з-за півкола штрафного майданчика, удар заблоковано.

26 листопада о 16:21 Олександр Брусенцов
63'

Сич навісив з правого флангу на дальню стійку, Бущан кулакам вибив м'яч за межі поля.

26 листопада о 16:19 Олександр Брусенцов
61'

Дубінчак прострілив з лівого фангу, Слюбик вибив м'яч.

26 листопада о 16:18 Олександр Брусенцов
60'

Ванат вийшов на поле замість Беніто.

26 листопада о 16:16 Олександр Брусенцов
59'

Динамо організувало швидку атаку. Шепелєв завдав удару з меж штрафного майданчика, Герета з другої спроби забрав м'яч до рук.

26 листопада о 16:12 Олександр Брусенцов
55'

Караваєв отримав м'яч у штрафному майданчику, але не встигнув ані пробити, ані віддати передачу, оскільки захисник Руха в підкаті вибив м'яч.

26 листопада о 16:11 Олександр Брусенцов
54'

Климчук вийшов на поле замість Соломона.

53'

Караваєв прострілив з правого флангу, захисник у підкаті зіграв на перехопленні. Караваєв підібрав м'яч і пробив з меж штрафного майданчика, Герета відбив.

26 листопада о 16:10 Олександр Брусенцов
52'

Буяльський пробив з меж штрафного майданчика, м'яч пролетів повз ближній кут воріт.

26 листопада о 16:08 Олександр Брусенцов

У Києві пішов сніг.

26 листопада о 16:06 Олександр Брусенцов
48'

Дубінчак непогано прибрав суперника, але виконав безадресний навіс.

26 листопада о 16:04 Олександр Брусенцов
46'

динамо провело атаку, завершилася вона неточною навісною передачею.

26 листопада о 16:03 Олександр Брусенцов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

26 листопада о 15:48 Олександр Брусенцов

До речі, Динамо забило 1000-й та 1001-й голи у домашніх поєдинках в чемпіонаті України.

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

26 листопада о 15:45 Олександр Брусенцов
43'

ГОООООООООООООООООЛ!

Кабаєв подвоїв перевагу Динамо!

Герета під пресингом віддав пас на Підгурського, того одразу "накрив" Кабаєв, який відібрав м'яч, увійшов до штрафного майданчика та пробив точно в дальній кут воріт.

26 листопада о 15:40 Олександр Брусенцов
38'

Динамо провело швидку атаку, однак вона завершилася неточним пасом у штрафний майданчик.

26 листопада о 15:36 Олександр Брусенцов
34'

Таллес навісив з кутового, Дідик завдав удару головою, м'яч не влучив у площину воріт.

26 листопада о 15:34 Олександр Брусенцов
32'

Бущан зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

26 листопада о 15:31 Олександр Брусенцов
29'

Кабаєв прибрав одразу двох суперників та завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Герета в падінні забрав м'яч до рук. Удар був несильним.

26 листопада о 15:28 Олександр Брусенцов
26'

Едсон отримав травму. Замість нього на поле вийшов Підгурський.

26 листопада о 15:27 Олександр Брусенцов
26'

Шепелев пробив з-за меж штрафного майданчика. Вище воріт.

26 листопада о 15:25 Олександр Брусенцов
23'

Захисник Руха помилився, намагаючись перехопити м'яч. Атаку Динамо завершав Кабаєв, який з району правого краю штрафного майданчика намагався поцілити у дальній кут воріт. Неточно.

26 листопада о 15:23 Олександр Брусенцов
21'

Динамо виконало кутовий удар. Дубінчак навісив, гравець Руха вибив м'яч зі штрафного майданчика.

26 листопада о 15:22 Олександр Брусенцов
19'

Багато часу команди поводять в районі центра поля. Поки що захист обох команд не підпускає опонентів близько до воріт.

26 листопада о 15:18 Олександр Брусенцов
16'

Дячук втратив м'яч в центрі поля, Рух провів атаку, яка завершилася неточним ударом у виконанні Квасниці.

26 листопада о 15:15 Олександр Брусенцов
14'

Кабаєв намагався пробити по воротах, удар було заблоковано.

12'

МОМЕНТ!

Другий поспіль кутовий ледь не завершився голом. Спочатку гравець Руха прострілював вздовж воріт, але партнер не зміг замкнути. Другим темпом Таллес навісив у воротарський майданчик, Слюбик не очікував, що м'яч до нього дійде та не зміг завдати удару. М'яч від ноги гравця Руха відскочив до Бущана.

26 листопада о 15:13 Олександр Брусенцов
12'

Перший кутовий у матчі виконав Рух. Навіс завершився виходом м'яча за межі поля від Караваєва.

26 листопада о 15:11 Олександр Брусенцов
9'

Знову боротьба триває переважно в центрі поля. Рух намагається побудувати гостру атаку. Але поки що грішать неточними передачами.

26 листопада о 15:08 Олександр Брусенцов
6'

ГОООООООООООООООЛ!

Герета під тиском гравця Динамо віддав неточний пас, Тимчик зіграв на перехопленні та завдав удару приблизно з 20 метрів. Герета пропустив гол під руками у ближній кут.

26 листопада о 15:04 Олександр Брусенцов
3'

Перші три хвилини минули у боротьбі в центрі поля. Рух традиційно намагається активно пресингувати на початку матчу.

26 листопада о 15:01 Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

26 листопада о 14:59 Олександр Брусенцов
26 листопада о 14:31 Олександр Брусенцов
25 листопада о 23:47 Олександр Брусенцов

У неділю, 26 листопада, київське «Динамо» та львівський «Рух» зіграють у матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок призначено о 15:00. До речі, спочатку планувалося, що футболісти почнуть матч о 17:00, але за взаємною згодою сторін час початку поєдинку трохи змістили.

«Динамо» посідає в турнірній таблиці восьме місце, набравши 19 очок (після 11 матчів), а «Рух» розташовується на п'ятому рядку з 24 очками (після 14 ігор).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Київський клуб минулого туру здолав криворізький «Кривбас», який є одним з лідером чемпіонату. Цією перемогою «Динамо» перервало безвиграшну серію, яка нараховувала чотири матчі.

«Рух» у 14-му турі також переміг. Львів'яни у драматичному матчі вирвали перемогу у одеського «Чорноморця». Підопічні Віталія Пономарьова також перервали серію без перемог, що тривала три поєдинки.

«Динамо» та «Рух» зустрічалися один з одним п'ять разів. Лише в одному матчі було зафіксовано нічию. Інші чотири виграло «Динамо». Різниця м'ячів - 11:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» - «Рух».