Верес – Металіст 1925 – 4:3. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 15 туру Української Прем'єр-ліги

Українська Прем'єр-ліга. 15 тур.

"Верес" - "Металіст 1925" - 4:3

Голи: Шевченко (14), В.Шарай (37), Дахновьский (69, пенальті), Гайдучик (89) - Борячук (4), Русин (55), Є.Ткачук (59).

Попередження: Шевченко (2), Балан (13).

Вилучення: Курило (7).

"Верес": Когут, Жуліо Сезар, Шестаков (Курко, 90+4), Дахновський (Гайдучик, 86), Яго (Блізніченко, 80), Кучеренко, Кучеров, Балан, Шарай В., Кухарук (Кльоц, 46), Шевченко.

Запасні: Паст, Коркодим, Ковалюк, Хондак, Шарай С., Гакман, Світюха.

"Металіст 1925": Мозіль, Капінус, Ткачук Є., Курило, Фарина, Габелок (Бичек, 65), Русин, Ткачук А. (Коваленко, 9), Мартинюк, Юсов (Ременюк, 60), Борячук (Сидоров, 65).

Запасні: Сидоренко, Потімков, Арі Моура, Абдуллаєв, Дмитренко, Чирук.

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

Стадіон: "Авангард" (Рівне).

Орієнтовні ігрові схеми:

25 листопада о 16:58 Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

25 листопада о 16:57 Олександр Брусенцов
90' +8

Металіст 1925 провів атаку, двічі намагалися пробити з близької відстані, удари заблоковано!

25 листопада о 16:56 Олександр Брусенцов
90' +7

Небезпечно!

Капінус завдав удару злету з лінії штрафного майданчика - було дуже близько до стійки воріт.

25 листопада о 16:54 Олександр Брусенцов
90' +5

Є.Ткачук завдав удару з меж штрафного майданчика, Когут забрав м'яч до рук.

25 листопада о 16:53 Олександр Брусенцов
90' +4

Курко вийшов на поле замість Шестакова.

25 листопада о 16:50 Олександр Брусенцов

Компенсовано сім хвилин!

25 листопада о 16:49 Олександр Брусенцов
89'

ГОООООООООООООООООООЛ!

Гайдучик вивів Верес вперед!

Шевченко навісив з лівого флангу, Гравець Вереса виграв верхову боротьбу на лінії воротарського майданчика, та скинув м'яч на Гайдучика, який переправив м'яч у ворота.

25 листопада о 16:46 Олександр Брусенцов
87'

Верес провів масовану атаку. Два удари заблокували захисники Металіста 1925, після третього м'яч пролетів повз ворота.

25 листопада о 16:44 Олександр Брусенцов
86'

Гайдучик замінив Дахновського.

25 листопада о 16:43 Олександр Брусенцов
84'

Небезпечно!

Після прострілу з правого флангу Балан зрізав м'яч у свої ворота, Когут у шпагаті врятував команду!

25 листопада о 16:42 Олександр Брусенцов
83'

Мозіль на мить випередив Шестакова та не дозволив йому завдати удару!

25 листопада о 16:39 Олександр Брусенцов
80'

Кучеров завдав удару приблизно з 20 метрів - над поперечиною!

80'

Блізніченко вийшов на поле замість Яго.

25 листопада о 16:38 Олександр Брусенцов
79'

Небезпечно!

Бичек з лівого кута штрафного майданчика намагався влучити у дальній кут воріт - дуже близько до стійки пролетів м'яч.

25 листопада о 16:37 Олександр Брусенцов
78'

Протягом п'яти хвилин команди діть переважно в центрі поля.

25 листопада о 16:32 Олександр Брусенцов
73'

Бичек і Балан зіштовхнулися головами у штрафному майданчику Металіста 1925.

25 листопада о 16:28 Олександр Брусенцов
69'

ГОООООООООООООООЛ!

Дахновський впевнено реалізував пенальті.

69'

Є.Ткачук отримав попередження.

25 листопада о 16:27 Олександр Брусенцов
68'

ПЕНАЛЬТІ!

Є.Ткачук збив Дахновського на куті штрафного майданчика! Лише одна нога гравця Вереса була у штрафному майданчику! Рішення про призначення пенальті арбітр Романов ухвалив після втручання ВАР.

25 листопада о 16:25 Олександр Брусенцов
67'

Гравець Металіста 1925 вибив м'яч з-під ніг Дахновського на лінії штрафного майданчика.

25 листопада о 16:24 Олександр Брусенцов
65'

Подвійна заміна у складі Металіста 1925. Замість Габелка вийшов Бичек, замість Борячука - Сидоров.

25 листопада о 16:21 Олександр Брусенцов
62'

Габелок отримав пошкодження.

25 листопада о 16:18 Олександр Брусенцов
60'

Ременюк замінив Юсова.

59'

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!

Харків'яни вийшли вперед!

Євгеній Ткачук виграв верхову боротьбу у Кучеренка після навісу з кутого та влучив у кут воріт!

25 листопада о 16:14 Олександр Брусенцов
55'

ГООООООООООООООООООЛ!

Русин результативно завершив контратаку Металіста 1925!

Харків'яни швидко перейшли від оборони до атаки, у завершальній стадії Борячук відпасував праворуч на Русина. Ростислав увійшов до штрафного майданчика та потужно пробив у ближній верхній кут воріт!

25 листопада о 16:10 Олександр Брусенцов
51'

Яго завдав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч полетів повільно, Мозіль забрав його до рук.

25 листопада о 16:09 Олександр Брусенцов

Юсов отримав удар по голові. Лікарі наклали пов'язку.

25 листопада о 16:07 Олександр Брусенцов
48'

Юсов отримав пошкодження під час боротьби у штрафному майданчику Металіста 1925.

25 листопада о 16:06 Олександр Брусенцов
47'

Дахновський пробив головою, м'яч рикошетом від гравця Металіста 1925 пролетів поруч зі нижнім кутом воріт.

25 листопада о 16:05 Олександр Брусенцов
46'

25 листопада о 15:46 Олександр Брусенцов
42'

МОМЕНТ!

В.Шарай навісив з кутового, Жуліо Сезар завдав удару ногою в падінні з відстані приблизно 8 метрів - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

25 листопада о 15:42 Олександр Брусенцов
40'

Шевченко з лівого флангу виконав навіс, Балан завдав удару головою - неточно.

25 листопада о 15:40 Олександр Брусенцов
37'

ГООООООООООООЛ!

В.Шарай отримав м'яч в районі правого кута штрафного майданчика, змістився трохи до центру та завдав удару в дальній верхній кут воріт!

25 листопада о 15:34 Олександр Брусенцов
31'

МОМЕНТ!

Яго без протидії пробив приблизно з 20 метрів, м'яч пролетів дуже близько до стійки воріт.

25 листопада о 15:33 Олександр Брусенцов
30'

Небезпечно!

Черговий навіс від Шевченка, м'яч від Коваленка ледь не залетів у кут воріт Металіста 1925.

25 листопада о 15:31 Олександр Брусенцов
28'

Шевченко знову прострілив, м'яч влучив у Ткачука та полетів в бік воріт. Мозіль був на місці.

25 листопада о 15:29 Олександр Брусенцов
26'

МОМЕНТ!

Шевченко прострілив з лівого флангу, від гравця харківської команди м'яч відскочив до Дахновського, той завдав потужного удару - м'яч пролетів трохи вище поперечини.

25 листопада о 15:25 Олександр Брусенцов
22'

Когут зіграв на виході після навісу зі штрафного удару у виконанні Габелка.

25 листопада о 15:24 Олександр Брусенцов
21'

МОМЕНТ!

Шевченко навісив з лівого флангу, Балан виграв боротьбу у гравця Металіста 1925 та завдав удару - над поперечиною пролетів м'яч.

25 листопада о 15:23 Олександр Брусенцов
19'

МОМЕНТ!

Русин протягнув м'яч з флангу до лінії штрафного майданчика, обійшовши чотирьох гравців Вереса. Після удару м'яч пролетів над поперечиною.

25 листопада о 15:20 Олександр Брусенцов
17'

Після навісу зі штрафного Мартинюк пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

25 листопада о 15:17 Олександр Брусенцов
14'

ГООООООООООООООЛ!

Шевченко зрівняв рахунок, зігравши на добиванні!

Після передачі з лівого флангу Дахновський завдав удару приблизно з 11-12 метрів - Мозіль дивом зреагував, але відбив м'яч перед собою. Капінус ніби був першим на м'ячі, але Шевченко зіграв у підкаті й відправив м'яч у ворота.

25 листопада о 15:16 Олександр Брусенцов
13'

Балан отримав жовту картку за грубу гру.

25 листопада о 15:15 Олександр Брусенцов
12'

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового Балан проби головою з близької відстані - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

25 листопада о 15:14 Олександр Брусенцов
11'

Дахновський у штрафному майданчику Металіста 1925 впав у боротьбі з захисником. Арбітр призначив кутовий удар.

25 листопада о 15:12 Олександр Брусенцов
9'

Заміна у складі Металіста 1925. Замість Андрія Ткачука на поле вийшов Коваленко.

25 листопада о 15:11 Олександр Брусенцов
8'

Яго виконав штрафний удар, м'яч влучив у стінку.

25 листопада о 15:10 Олександр Брусенцов
7'

ВИЛУЧЕННЯ!

Курило на підступах до штрафного майданчика збив Дахновського, який мчав до воріт.

Поруч ще біг Капінус, але арбітр вирішив вилучити захисника Металліста 1925.

25 листопада о 15:06 Олександр Брусенцов
4'

ГОООООООООООООООООЛ!

Борячук відкрив рахунок в матчі!

Габелок навісив зі штрафного удару. Після верхової боротьби у штрафному майданчику м'яч відлетів на його лінію. Звідти було завдано удару по воротах, Когут відбив м'яч перед собою, Борячук зіграв на добиванні. Форвард у падінні відправив м'яч у кут воріт.

25 листопада о 15:05 Олександр Брусенцов
2'

Шевченко на фланзі ззаду підкотився під Русина. Попередження.

25 листопада о 15:04 Олександр Брусенцов
1'

Гості провели першу атаку в матчі. Удар з меж штрафного майданчика було заблоковано.

25 листопада о 15:03 Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 листопада о 14:55 Олександр Брусенцов
25 листопада о 14:21 Олександр Брусенцов
25 листопада о 14:09 Олександр Брусенцов

В суботу, 25 листопада, відбудеться поєдинок 15 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть рівненський «Верес» та харківський «Металіст 1925». Гра пройде в Рівному на полі стадіону «Авангард», початок - о 15:00.

Обидва клуби в останній час є об'єктами новин з не надто приємними для них деталями. То суд розпочав процедуру банкрутства «Вереса», то віцепрезидент рівненського клубу В'ячеслав Шевчук подав у відставку, то «Металіст 1925» спершу покинув виконувач обов'язків головного тренера Едмар, а пізніше - і генеральний директор Ярослав Вдовенко... На фоні цього спортивні результати якось затьмарилися. Вони кращими є в харків'ян, оскільки «Верес» знаходиться на передостанньому місці і доля головного тренера Сергія Лавриненка висить буквально на волосині.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Верес» - «Металіст 1925».