Томас ТУХЕЛЬ: «Ми не ототожнювали контроль м'яча з повільністю»

Головний тренер «Баварії» розповів про перемогу над «Кельном»

Головний тренер мюнхенської «Баварії» Томас Тухель поділився враженнями від перемоги своєї команди над «Кельном» (1:0).

«Зазвичай, це наша велика сила, щоб використовувати свої шанси. Сьогодні рахунок був лише 1:0.

Перший тайм був дуже хорошим. Ми дуже добре увійшли в гру і ніколи не зупинялися. Ми створили багато чудових гольових моментів.

Зазвичай наша велика сила полягає в тому, щоб використати свої шанси. Сьогодні рахунок був лише 1:0, тому ми повинні були бути зосередженими. Ми не могли дозволити собі ототожнювати контроль матчу з повільністю і повинні були бути напоготові. У другому таймі ми змогли це зробити дуже добре, і тому ми заслужили на перемогу», - сказав Тухель.

«Баварія» лідирує в турнірній таблиці, але «Баєр» відстає на одне очко і має матч в запасі.

Сергій Рип'юк Джерело: ФК Баварія
По темі:

Теніс | 03 липня 2024, 22:04 0

Українська тенісистка прокоментувала перемогу над Магдою Лінетт на старті Вімблдона

Футбол | 04.07.2024, 13:40