Стерлінгу загрожує дискваліфікація за відео, яке Челсі розмістив у TikTok

Рахім може бути покараний за кидок петарди на трибуни

Нападнику Рахіму Стерлінгу загрожує дискваліфікація за відео, яке «Челсі» розмістив на своєму акаунті TikTok.

Відео було знято під час перемоги «Челсі» над «Тоттенгемом» із рахунком 4:1 у понеділок. У цьому матчі Стерлінг відіграв 90 хвилин і асистував Ніколасу Джексону, який забив перший гол у другому таймі.

У ролику, опублікованому на офіційному акаунті «Челсі» в TikTok, видно, як у ноги партнеру Стерлінга по команді «синіх» Коулу Палмеру кидають петарду після того, як він забив пенальті в першому таймі.

Після святкування Стерлінг нагинається і кидає петарду в бік трибун. Куди вона приземлилася - невідомо.

Повідомляється, що відеозапис перебуває на розгляді Футбольної асоціації, і за його результатами буде ухвалено рішення про те, яких заходів необхідно вжити щодо гравця збірної Англії.

Минулого року нападник «Тоттенхема» Рішарлісон був визнаний винним у неналежній поведінці після того, як кинув фаєр у натовп під час гри з «Евертоном». Бразилець отримав одноматчеву дискваліфікацію і був оштрафований на 25 000 фунтів стерлінгів. У 2004 році нападник «Лідса» Алан Сміт отримав двоматчеву дискваліфікацію за те, що кинув пластикову пляшку в натовп під час матчу з «Манчестер Юнайтед».

@chelseafc Spot on from Cole! 🤫 #chelsea #cfc #colepalmer ♬ original sound - Chelsea FC
Володимир Клепач Джерело: Sport Bible