Карпати зазнали першої поразки у сезоні чемпіонату Угорщини

Команда з Ужгорода не змогла обіграти «Боршод»

Ужгородські «Карпати» зазнали першої поразки у сезоні 2023/24 у групі D другого дивізіону чемпіонату Угорщини.

Українська команда в гостях не змогла обіграти «Боршод» із Мішкольца. Вже після двох третин першого тайму господарки майданчика вели з відривом у 8 м'ячів, а на перерву команди пішли за рахунку 18:11 на користь угорської команди.

У другому таймі «Карпати» додали та змогли скоротити відставання до -2, проте воно збереглося до фінальної сирени, яка зафіксувала перемогу «Боршода» з рахунком 30:28.

Після цієї поразки «Карпати» вперше втратили лідерство у турнірній таблиці та посідають друге місце з відставанням від «Боршода» на два очки з матчем у запасі.

Чемпіонат Угорщини 2023/24, 2-й дивізіон, група D.