ДЖЕКСОН: «Хотів віддати Мудрику пас, але помітив, що він в офсайді»

Ніколас оформив хет-трик у матчі проти «Тоттенгема»

6 листопада в Лондоні відбувся центральний матч 11-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому «Тоттенгем» приймав «Челсі». «Пенсіонери» здобули розгромну перемогу з рахунком 4:1.

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик розпочав цей матч на лаві для запасних і з'явився на полі на 58-й хвилині гри. Ігровий час українця склав 42 хвилини.

Головним героєм матчу став нападник «Челсі» Ніколас Джексон, який оформив хет-трик. У випадку з третім голом сенегалець міг віддати передачу на Мудрика, який міг забивати уже в порожні ворота.

«Я хотів віддати передачу на Мудрика, але помітив, що він в офсайді - тому вирішив сам завершити атаку», - сказав Джексон.

Лондонський «Челсі», набравши 15 очок, піднявся на 10-те місце у турнірній таблиці англійського чемпіонату.

Дмитро Олійник Джерело: ФК Челсі