Юрій ВЕРНИДУБ: «В першому таймі ми виглядали краще»

Головний тренер «Кривбаса» прокоментував нічию з «Поліссям»

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував нічию з житомирським «Поліссям» (1:1) у матчі 13-го туру Української Прем'єр-ліги:

«Матч показав, що 2 команди, які нещодавно вийшли з Першої ліги, мають амбіції, нав'язують боротьбу нашим грандам - «Динамо», «Шахтарю», «Дніпру-1». Що ми, що «Полісся» награли на цей 1 бал.

У першому таймі ми виглядали краще, у другому таймі провалили приблизно хвилин 15. Потім перелаштувались і почали грати в те, що треба. Гра була рівна. Було бажання від обох команд. Ішли вперед, грали. Результат 1:1 - це той рахунок, на який обидві команди награли».

Після 13 турів команда з Кривого Рогу залишається на 1-му місці у турнірній таблиці. «Кривбас» набрав 27 очок.

Дмитро Вербинський Джерело: УПЛ-ТБ
По темі:

Футбол | 23 травня 2024, 01:27 1

Аталанта обіграла Байєр у фіналі Ліги Європи та вперше в історії здобула євротрофей