Попередження: Сарапій (71) - Скорко (80).

«Дніпро-1»: Кінарейкін, Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко, Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Гуцуляк, Лєднєв (Пуріта, 88), Філіппов (Вітіньо, 80).

Запасні: Юрчук, Пасіч, Кравець, Каплієнко, Горбунов, Маркос Андре.

«Олександрія»: Єрмаков, Савченко, Сігєєв, Шулянський (Базаєв, 84), Логінов, Скорко, Джевані (Безерра, 70), Копина, Смирний (Плакса, 59), Шостак (Кулаковський, 59), Погорілий (Андрейчук, 46).

Запасні: Долгий, Кравченко, Ернандес, Бойко, Ващенко, Шевченко.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

06 листопада о 21:53 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

06 листопада о 21:50 Олександр Снітко
90' +3

Олександрія заробила штрафний удар на лінії півкола штрафного майданчика. Успіху він не приніс.

06 листопада о 21:47 Олександр Снітко
90' +1

Небезепечно!

Пуріта не влучив в дальній кут ударом з мед штрафного майданчика!

Компенсовано три хвилини

06 листопада о 21:46 Олександр Снітко
90'

Небезпечно!

Мірошніченко навісив зі штрафного, Гуцуляк пробив головою, м'яч пролетів близько до стійки воріт!

06 листопада о 20:19 Олександр Снітко
88'

Замість Лєднєва на поле вийшов Пуріта.

06 листопада о 20:17 Олександр Снітко
84'

Базаєв замінив Кулаковського у складі Олександрії.

06 листопада о 20:14 Олександр Снітко
83'

Небезпечно!

Скорко з правого флангу завдав удару здалеку - Кінарейкін у стрибку відбив м'яч, який летів у ближню "дев'ятку!

06 листопада о 20:12 Олександр Снітко
81'

Заміна у складі Дніпра-1. Вітіньо вийшов на поле замість Філіппова.

06 листопада о 20:11 Олександр Снітко
79'

Скорко відпустив м'яч далеко від себе, пішов в підкат і грубо вдарив по ногах опонента.

06 листопада о 20:03 Олександр Снітко
71'

Сарапій у центрі поля руками завалив Безерру.

06 листопада о 20:01 Олександр Снітко
70'

Безерра замінив Джованні в складі Олександрії.

06 листопада о 20:00 Олександр Снітко

Гол Гуцуляка не зараховано

На початку атаки в офсайді був Філіппов, який брав безпосередню участь у комбінації, яка призвела до гола.

06 листопада о 19:54 Олександр Снітко

МАТЧ БУДЕ ВІДНОВЛЕНО ПРИБЛИЗНО О 20:00

06 листопада о 19:53 Олександр Снітко

ВІДБІЙ ТРИВОГИ! КОМАНДИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ НА ПОЛЕ!

06 листопада о 19:00 Олександр Снітко

До оголошення тривога ВАР переглядав момент із незарахованим голом Гуцуляка. Рішення буде ухвалено після відбою тривогу.

06 листопада о 18:59 Олександр Снітко

ЗНОВУ ТРИВОГА У ДНІПРІ!

06 листопада о 18:58 Олександр Снітко
68'

Гуцуляк у штрафному майданчику обіграв двох суперників і елегантно перекинув м'яч через голкіпера. Романюк не зарахувала гол.

06 листопада о 18:54 Олександр Снітко
65'

Плакса пробив з-за меж штрафного майданчика, у ворота не влучив.

06 листопада о 18:51 Олександр Снітко
62'

Гуцуляк збив Шулянського поблизу лівого кута штрафного майданчика. Скорко завдав удару зі штрафного, але влучив у стінку.

06 листопада о 18:49 Олександр Снітко
60'

Подвійна заміна у складі Олександрії: Плакса та Кулаковський замість Смирного та Шостака.

59'

Філіппов у штрафному майданчику прибрав Савченко та пробив, але не влучив у ворота

06 листопада о 18:48 Олександр Снітко

МАТЧ ПОНОВЛЕНО!

06 листопада о 18:31 Олександр Снітко

У ДНІПРІ - ПОВІТРЯНА ТРИВОГА! МАТЧ ПРИЗУПИНЕНО!

06 листопада о 18:29 Олександр Снітко
55'

Дніпро-1 виконав штрафний удар. Піхальонок навісив до штрафного майданчика, Гуцуляк невдало завдав удару головою.

06 листопада о 18:28 Олександр Снітко

Як і в першому таймі багато боротьби на поле.

06 листопада о 18:23 Олександр Снітко
48'

Небезпечно!

Піхальонок віддав класну розрізну передачу низом на Лєднєва, той увійшов до штрафного майданчика та пробив у дальній кут - Єрмаков зачепив м'яч кінчиками пальціів, і він полетів за межі поля.

06 листопада о 18:20 Олександр Снітко
46'

Ротань здійснив заміну у перерві: Андрейчук гратиме замість Погорілого.

06 листопада о 18:19 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

06 листопада о 18:03 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

06 листопада о 18:02 Олександр Снітко
44'

Смирний завдав удару приблизно з 20 метрів - вище воріт.

06 листопада о 18:01 Олександр Снітко

Після голу м'ячем майже весь час володіють гравці Дніпра-1.

06 листопада о 17:59 Олександр Снітко
40'

Мірошніченко навісив до штрафного майданчика, захисник Олександрії вибив м'яч.

06 листопада о 17:56 Олександр Снітко
38'

Небезпечно!

Копина жорстко зіграв проти Гуцуляка. Арбітриня Романюк призначала штрафний удар неподалік штрафного майданчика Олександрії. Мірошніченко пробив, м'яч вдарився об газон перед Єрмаковим, але голкіпер все ж відбив його.

06 листопада о 17:53 Олександр Снітко
35'

ГООООООООООООООЛ!

Піхальонок зробив крос на дальній кут воротарського майданчика, Адамюк головою скинув м'яч у центр, Філіпов головою переправив м'яч у ворота.

06 листопада о 17:50 Олександр Снітко

Не вистачає швидксоті командам.

06 листопада о 17:44 Олександр Снітко
26'

Небезпечно!

Джевані з правого флангу змістився до центру та завдав удару з півкола штрафного майданчика - поруч зі стійкою воріт пролетів м'яч.

25'

Гравці Дніпра-1 комбінували поблизу штрафного майданчика Олександрії, але втратили м'яч.

06 листопада о 17:40 Олександр Снітко
22'

Мірошніченко прострілив з правого флангу в район воротарського майданчика, Логінов не влучив по м'ячу, але ніхто з господарів не зміг переправити м'яч у ворота.

06 листопада о 17:34 Олександр Снітко
16'

Шостак завдав удару приблизно з 20 метрів - повз ворота.

06 листопада о 17:33 Олександр Снітко
15'

Часто б'ють здалеку дніпряни. Цього разу спробував Лєднєв - Єрмаков забрав м'яч до рук.

06 листопада о 17:32 Олександр Снітко
14'

Гуцуляк обіграв Савченка у штрафному майданчику, але удар було заблоковано.

06 листопада о 17:31 Олександр Снітко
13'

Єрмаков з другої спроби забрав м'яч до рук після дальнього удару.

06 листопада о 17:28 Олександр Снітко

Команди діють у середньому темпі. Багато боротьби.

06 листопада о 17:23 Олександр Снітко
5'

Ще оин дальній удар від Дніпра-1. Піхальонок не влучив у ворота.

06 листопада о 17:21 Олександр Снітко
3'

Небезпечно!

Адамюк занадто слабко покотив м'яч на Кінарейкіна, голкіпер встигнув випередити гравця Олександрії та вибити м'яч у підкаті.

06 листопада о 17:20 Олександр Снітко
2'

Сваток завдав удару здалеку - значно вище воріт пролетів м'яч.

05 листопада о 21:30 Олександр Снітко

У понеділок, 6 листопада, відбудеться матч 13-го туру чемпіонату України з футболу між СК «Дніпро-1» і ФК «Олександрія». Команди зіграють на стадіоні «Дніпро-Арена». Початок заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Дніпро-1» після зміни головного тренера втратив очки лише у двох матчах: нічия 1:1 з ковалівським «Колосом» та поразка 0:3 від криворізького «Кривбаса». Інші шість матчів під керівництвом Юрія Максимова виграли. На цей час дніпровська команда посідає четверте місце у турнірній таблиці, набравши 24 очки у 12 матчах.

ФК «Олександрія» не може виграти протягом десяти турів поспіль. Свої дві перемоги команда здобула у перших двох турах. Остання датована 5 серпня. Мало того, підопічні Руслана Ротаня не можуть забити гол у ворота суперників уже три поєдинки поспіль. Відповідає результатам команди місце у турнірній таблиці - 14-те. В активі команди із Кіровоградської області - 10 очок.

Команди зустрічалися 8 разів. «Дніпро-1» виграв один матч, «Олександрія» - три. Ще у чотирьох поєдинках було зафіксовано нічию. Різниця м'ячів - 13:9 на користь «олександрійців».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» - «Олександрія».