Миколенко забив Де Дзербі, Ман Сіті оформив 6 м'ячів Борнмуту із Забарним

4 листопада відбулися матчі 11-го туру АПЛ

4 листопада відбулися матчі 11-го туру АПЛ.

«Евертон» на своєму полі зіграв унічию з «Брайтоном» Роберто Де Дзербі з рахунком 1:1. Єдиний гол у складі «ірисок» забив український захисник Віталій Миколенко. Для українця це другий гол у футболці ліверпульської команди за 2 сезони АПЛ.

«Манчестер Сіті» розгромив «Борнмут» 6:1. Український захисник «вишень» Ілля Забарний відіграв усі 90 хвилин.

«Брентфорд» обіграв «Вест Гем» 3:2. Український футболіст господарів Єгор Ярмолюк вийшов на 79-й хвилині зустрічі.

«Бернлі» поступився «Крістал Пелас» 0:2, а «Шеффілд Юнайтед» виграв у «Вулвергемптона» 2:1.

Зараз перше місце в LIVE-таблиці АПЛ посідає «Ман Сіті». У команди 27 очок після 11 турів. У найближчого переслідувача «Тоттенгема» 26 пунктів, але на 1 зіграний тур менше.