Київський Локомотив удесятьох врятував нічию у драматичному матчі з ЮКСА

Матчем у Києві на УТК ім Баннікова розпочалося друге коло у Другій лізі

На НТК імені В. Баннікова у Києві матч ЮКСА - Локомотив відкрив друге коло Другої ліги чемпіонату України.

На старті сезону підопічні Миколи Цимбала втратили очки з цим суперником (0:0), тож господарі не чекали легкої прогулянки.

У першій половині поєдинку хрестоносці створили чудові моменти, щоб відкрити рахунок. Проте удари Матеуса та Венді не досягли мети

На початку другого тайму Матеус вивів «чорно-білих» уперед, вколотивши м'яч у сітку воріт Локомотива. Однак футболісти ЮКСА не зуміли втримати переможний рахунок.

На останній компенсованій хвилині залізничники, які догравали вдесятьох, вирвали нічию зусиллями Богдана Козія (1:1).

У 17-му турі чемпіонату підопічні Миколи Цимбала 10 листопада на виїзді зіграють проти Кременя-2.

Футбол | 11 травня 2024, 00:40 0

10 травня жиронці зіграли внічию з «Алавесом» (2:2) у 35-му турі Ла Ліги 2023/24