Марко САПУГА: «Рух був готовий до непростого поєдинку»

Півзахисник «Руху» прокоментував перемогу над «Вересом»

Півзахисник львівського «Руху» Марко Сапуга прокоментував розгромну перемогу над «Вересом» (5:2) у матчі 11-го туру УПЛ:

«В першому таймі ми мали хороші моменти і забили два голи. У другій половині матчу «Рух» заграв ще активніше і мав ще більше нагод поблизу воріт «Вереса». Хлопці, які вийшли на заміну, добре вписались у гру та допомогли забити ще більше голів, аби здобути впевнену перемогу. «Верес» - хороша та бойова команда і тому «Рух» був готовий до непростого для нас поєдинку. З перших хвилин хлопці правильно налаштувались і грали кожен епізод до кінця, не розслаблялись».

Завдяки цій перемозі львів'яни закінчили 11-й тур чемпіонату України на 4-й сходинці. В активі «Руху» 19 очок у 10 матчах.

Дмитро Вербинський Джерело: ФК Рух Львів