Роналду знову крутіший за Холанда. Аль-Наср з топ-голом КріРо обіграв Дамак

Гра завершилася з рахунком 2:1

21 жовтня відбувся матч 10-го туру чемпіонату Саудівської Аравії з футболу між клубами «Аль-Наср» та «Дамак». Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь господарів поля.

Рахунок у матчі на 45+2-й хвилині відкрив Жорж-Кевін Н'Куду, вивівши гостей уперед.

Але вже через 8 хвилин після старту другого тайму Андерсон Таліска зрівняв рахунок, забивши зі штрафного. Цікаво, що фейковий ривок до м'яча зробив зірковий Кріштіану Роналду. А на 57-й зі стандарту відзначився і сам КріРо, поклавши шедевральний м'яч у ворота суперників.

Для португальця цей гол став 41-м у 2023 році у всіх турнірах. Роналду знову випередив форварда «Манчестер Сіті» Ерлінга Холанда, який сьогодні у поєдинку проти «Брайтона» відзначився забитим м'ячем і досяг позначки 40 голів.

Наразі «Аль-Наср» посідає 3-тє місце у таблиці чемпіонату Саудівської Аравії. У команди 22 очки після 10 зіграних турів.