Україна U-21 – Англія U-21 – 3:2. Драматична перемога. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд поєдинку кваліфікації Євро-2025 U-21

16 жовтня о 19:30 молодіжна збірна України U-21 виграла матч відбору до Євро-2025 U-21 проти команди Англії U-21 (3:2). Зустріч пройшла у словацькому місті Кошиці.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Молодіжні збірні України та Англії після двох турів мали по 6 очок, поділяючи першу сходинку в групі. Синьо-жовта команда під керівництвом Унаї Мельгоси у попередньому матчі 12 жовтня обіграла Люксембург (3:0).

Голи Назара Волошина та Олега Очеретька забезпечили перевагу Україні U-21 після першого тайму (2:0). Але у другому англійці відповіли двічі (2:2).

Українська молодіжка забила переможний гол на 90+4 хвилині. Ілля Квасниця приніс перемогу синьо-жовтим (3:2).

Україна лідирує у групі, набравши 9 очок після 3 матчів. Англія залишалася із 6 очками.

Кваліфікація Євро-2025 U-21

Кошиці (Словаччина), 16 жовтня

Україна U-21 - Англія U-21 - 3:2

Голи: Назар Волошин, 31, Олег Очеретько, 43, Ілля Квасниця, 90+3 - Нонні Мадуеке, 67, Чарлі Крессвелл, 89.

Бокс | 19 травня 2024, 16:25 2

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Тайсоном в Ер-Ріяді