Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Зінченко (Сидорчук, 76), Степаненко, Судаков (Сваток, 87), Мудрик (Караваєв, 87), Зубков (Маліновський, 67), Довбик (Яремчук, 76).

Запасні: Бущан, Михайліченко, Буяльський, Назарина, Піхальонок, Ванат, Різник.

Північна Македонія: Дімітрієвскі, Мусліу, Серафімов, Манев (Чурлінов, 46), Аліоскі, Барді, Атанасов (Адемі, 63), Елезі (Дор'єв, 74), Ашковскі (Дімоскі, 46), Міовскі (Трайковскі, 84), Елмас.

Запасні: Алексовскі, Шишковскі, Ліязавскі, Мітровскі, Алімі, М.Рістовскі, Тодоровскі.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

14 жовтня о 17:54 Олександр Снітко
90' +6

ГОООООООООООООЛ!

Караваєв протягнув м'яч лівим флангом, помітив, що Дімітрієвскі пішов читати передачу, та здалеку поцілив у ворота!

14 жовтня о 17:52 Олександр Снітко
90' +3

Адемі попереджений за надлишкову емоційність.

14 жовтня о 17:50 Олександр Снітко
90' +2

Серафімов збив Караваєва. Підкат ззаду.

14 жовтня о 17:49 Олександр Снітко

Компенсовано шість хвилин.

14 жовтня о 17:48 Олександр Снітко

Вболівальник з українським прапором вибіг на поле

14 жовтня о 17:46 Олександр Снітко
88'

Заміни від Реброва. Замість Судакова на поле вийшов Сваток, замість Мудрика - Караваєв.

14 жовтня о 17:45 Олександр Снітко
87'

Небезпечно!

Дімітрієвскі потягнув удар Яремчука з близької відстані.

14 жовтня о 17:42 Олександр Снітко
84'

Трайковскі замінив Міовскі.

14 жовтня о 17:41 Олександр Снітко
82'

Мудрик отримав пошкодження. На поле вийшли лікарі.

81'

МОМЕНТ!

Мудрик відпасував на Судакова, Георгій завдав потужного удару метрів з 20-ти - Дімітрієвскі зачепив м'яч рукою, після чого він влучив у поперечину та вилетів за межі поля.

14 жовтня о 17:37 Олександр Снітко
78'

Небезпечно!

Мудрик пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів поруч зі штангою.

14 жовтня о 17:35 Олександр Снітко
76'

Заміни у складі збірної України: Яремчук замість Довбика, Сидорчук замість Зінченка.

14 жовтня о 17:33 Олександр Снітко
75'

Адемі навісив, Трубін виграв верхову боротьбу у суперника у воротарському майданчику.

74'

Дор'єв замінив Елезі.

14 жовтня о 17:32 Олександр Снітко
74'

Адемі пробив метрів з 20-ти. Трубін спокійно забрав м'яч до рук.

14 жовтня о 17:29 Олександр Снітко
71'

Барді пробив з дальньої дистанції - вище воріт.

14 жовтня о 17:28 Олександр Снітко
69'

Маліновський ліктем викинув Елмаза за межі поля.

14 жовтня о 17:26 Олександр Снітко
67'

Маліновський вийшов на поле замість Зубкова.

14 жовтня о 17:24 Олександр Снітко
65'

Миколенко протягнув м'яч від центральної лінії, віддав пас на Мудрика, той намагався прострілити, Серафімов заблокував.

14 жовтня о 17:21 Олександр Снітко
63'

Адемі замінив Атанасова у складі Північної Македонії.

62'

Судаков завдав удару приблизно з 22 метрів - м'яч пролетів повз ворота.

14 жовтня о 17:19 Олександр Снітко
60'

ПОПЕРЕЧИНА!

Зінченко навісив з кутового, Матвієнко пробив головою - м'яч влучив у поперечину!

14 жовтня о 17:18 Олександр Снітко
59'

МОМЕНТ!

Контратака збірної України. Довбик вибіг забіг у Серафімова, витягнув на себе двох гравців та закинув м'яч на Мудрика. Михайло пробив приблизно з 8 метрів, але голкіпер відбив!

14 жовтня о 17:17 Олександр Снітко
58'

Македонці розіграли кутовий, потім пішов м'який навіс до штрафного майданчика, Миколенко головою вибив м'яч, але недалеко. Мусліу намагався пробити через себе, але удар не вийшов.

14 жовтня о 17:15 Олександр Снітко
57'

Конопля заблокував простріл від Аліоскі.

56'

Степаненко завдав удару здалеку - македонець заблокував.

14 жовтня о 17:13 Олександр Снітко
54'

Знову Чурлінов намагався вийти на ударну позицію у штрафному майданчику, але не втримався на ногах і впав.

53'

Небезпечно!

Чурлінов увірвався до штрафного майданчика між двома захисниками та завдав удару з близької відстані - Трубін зачепив м'яч рукою та врятував команду!

14 жовтня о 17:11 Олександр Снітко
52'

Після розрізної передачі від Судакова Довбик вийшов сам на сам з голкіпером і не влучив у ворота. До того ж арбітри зафіксували офсайд.

14 жовтня о 17:10 Олександр Снітко
51'

Судаков майже від центральної лінії тягнув м'яч у бік штрафного майданчика, македонець у підкатів виив м'яч.

14 жовтня о 17:08 Олександр Снітко

Без ударів по воротах минули перші хвилини другого тайму.

14 жовтня о 17:05 Олександр Снітко
46'

У перерві сталися дві заміни у складі збірної Північної Македонії. Замість Манева на поле вийшов Чурлінов, замість Ашковскі - Дімоскі.

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +2

Трубін забрав м'яч до рук після навісу віл Аліоскі з лівого флангу.

14 жовтня о 16:47 Олександр Снітко
45' +1

Мудрик намагався завдати удару з меж штрафного майданчика, захисник заблокував.

Компенсовано дві хвилини

14 жовтня о 16:46 Олександр Снітко
44'

Небезпечно!

Елмас з лівого краю увійшов до штрафного майданчика та намагався поцілити у дальній кут - повз стійку пролетів м'яч.

14 жовтня о 16:44 Олександр Снітко
42'

МОМЕНТ!

Зінченко виконав навіс з кутового, Довбик виграв верхову боротьбу та завдав удару - м'яч пролетів дуже близько до дальньої штранги.

14 жовтня о 16:43 Олександр Снітко
41'

Довбик з правого краю увійшов до штрафного майданчик та намагався прострілити - захисник у підкаті заблокував.

14 жовтня о 16:42 Олександр Снітко
41'

Мудрик обіграв двох опонентів та увійшов до штрафного майданчика, намагався пробити, але не зміг. Ліворуч без опіки був Зінченко.

14 жовтня о 16:41 Олександр Снітко
40'

Зінченко віддав ліворуч на Мудрика, той навісив, захисник вибив м'яч.

39'

Ще одна атака македонців! Наші футболісти заблокували кілька ударів.

14 жовтня о 16:40 Олександр Снітко

Між цими моментами ще й Барді пробивав з меж штрафного майданчика - Забарний у підкаті заблокував удар.

14 жовтня о 16:39 Олександр Снітко
37'

МОМЕНТ!

Трубін врятував команду! Ашковскі завдав удару з ліні воротарського майданчика - наш голкіпер у падінні відбив м'яч!

14 жовтня о 16:38 Олександр Снітко
36'

Небезпечно!

Міовскі отримав м'яч у штрафному майданчику під кутом до воріт, виграв боротьбу у захисника та пробив близької відстані - Трубін відбив!

14 жовтня о 16:32 Олександр Снітко
30'

ГОООООООООООООООООЛ!

Судаков завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у Серафімова та залетів у ворота! Голкіпер реагував на удар та впав в інший бік.

14 жовтня о 16:28 Олександр Снітко
27'

Конопля з правого флангу покотив м'яч на кут штрафного майданчика, Зубков завдав удару, але влучив у Довбика.

14 жовтня о 16:27 Олександр Снітко
25'

Мудрик намагався прострілити вздовж воріт, одразу три гравці македонської збірної кинулися на перехоплення та всех зробили це.

14 жовтня о 16:25 Олександр Снітко
24'

Конопля завдав удару здалеку - м'яч пролетів над поперечиною.

23'

Перший момент збірної Північної Македноої. Після розрізної передачі Міловскі увійшов до штрафного майданчика та пробив з гострого кута - Трубін відбив.

14 жовтня о 16:22 Олександр Снітко
21'

Мудрик пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

14 жовтня о 16:18 Олександр Снітко
17'

МОМЕНТ!

Зінченко відпасував на лівий фланг на Мудрика, Михайло на швидкості увійшов до штрафного майданчика та пробив з кількох метрів з гострого кута, Дімітрієвскі ногою відбив м'яч. Занадто зблизився Мудрик з голкіпером.

14 жовтня о 16:16 Олександр Снітко
14'

Елезі завдав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів повз ближній кут воріт.

14 жовтня о 16:15 Олександр Снітко

Македонці поки що не можуть нічого стоврити в атаці.

14 жовтня о 16:14 Олександр Снітко
12'

Небезпечно!

Конопля зробив передачу на Довбика, Артем виграв боротьбу у Серафімова та завдав удару з гострого кута - Дімітрієвскі відбив.

14 жовтня о 16:12 Олександр Снітко

Голкіпер гратиме далі.

Дімітрієвські, граючи на виході, зіткнувся з Серафімовим та отримав пошкодження. Лікарі надають допомогу.

14 жовтня о 16:11 Олександр Снітко
9'

Миколенко навісив з лівого флангу, Дімітрієвські вийшов з воріт та забрав м'яч до рук.

14 жовтня о 16:10 Олександр Снітко
9'

Мудрик з кутового подав на ближню стійку, захисник македонської збірної вибив м'яч.

14 жовтня о 16:09 Олександр Снітко
8'

Миколенко прокинув м'яч повз опонента, намагався прострілити вздовж воріт, захисник встигнув заблокувати.

7'

Українці добре комбінували в районі центрального кола, але просування вперед не вийшло, тому що Мудрик помилився, виконуючи передачу.

14 жовтня о 16:05 Олександр Снітко
4'

Зінченко виконав класну діагональну передачу на Зубкова, той дійшов до штрафного майданчика, але його передачу перехопив опонент.

14 жовтня о 16:04 Олександр Снітко
2'

Конопля сфолив у пресингу на половині поля Македонців.

14 жовтня о 16:03 Олександр Снітко
1'

Перша спроба українців організувати атаку завершилася передачею в аут.

14 жовтня о 7:24 Олександр Снітко

У суботу, 14 жовтня, відбудеться матч відбіркового турніру чемпіонату Європи 2024 року між національними збірними України та Північної Македонії. Команди зустрінуться на стадіоні "Epet Arena" у Празі (Чехія). Початок поєдинку - о 16.00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Команда Сергія Реброва у вересні непогано відіграла матчі проти Англії та Італії, хоч і зуміла заробити лише одне очко. Однак і цього на даному етапі достатньо, щоб зберігати шанси на одну з двох путівок у фінальний раунд Євро-2024. Після 5 із 8 зіграних матчів збірна України має 7 очок. Стільки ж в Італії та Північній Македонії. Але італійці зіграли на один матч менше

Команда Благоя Мілевські 6 із 7 очок набрала у протистоянні з мальтійцями, а також зуміла не програти італійцям у домашній зустрічі. Завдяки результату саме того матчу з фаворитами інтрига у цій групі настільки закручена. Хоча, дивлячись у календар наших конкурентів, стає зрозуміло, що шанси македонців на друге місце є досить примарними.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна - Північна Македонія.