Магучіх увійшла до трійки номінанток на звання найкращої легкоатлетки 2023

Українка може виграти престижну нагороду European Athletics

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки року в Європі за версією European Athletics (Федерація легкої атлетики Європи).

Сьогодні, 10 жовтня, було опубліковано фінальну трійку номінантів, в якій місце знайшлось і для української спортсменки. Окрім Ярослави, на звання найкращої легкоатлетки року претендуватимуть нідерландська бігунка Фемке Бол та іспанська спортсменка Марія Перес, дисципліною якої являється спортивна ходьба.

У нинішньому сезоні Магучіх уперше стала чемпіонкою світу, нещодавно виграла Суперфінал Діамантової ліги з найкращим результатом сезону (2,03 м). Раніше Ярослава також виграла етапи Діамантової ліги в Рабаті, Сямені та Брюсселі.

Дмитро Олійник Джерело: Twitter
По темі:

Бокс | 18 травня 2024, 03:50 30

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років