Полісся – Динамо – 3:2. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку десятого туру чемпіонату України з футболу

Українська Прем'єр-ліга. 10-й тур.

«Полісся» - «Динамо» - 3:2

Крушинський (15), Будківський (64), Козак (70) - Буяльський (4, 50 з пенальті).

Аріелсон (16), Морозко (49), Танковський (53) - Н.Волошин (45), Тимчик (60).

Морозко (57, друге попередження) - Караваєв (90+3).

«Полісся»: Бойко, Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Морозко, Танковський (Огіря, 84), Крушинський (Гітченко, 71), Кушніренко, Козак, Аріелсон (Будківський, 61), Макуана.

Запасні: Кудрик, Янаков, Шастал, Шаповал, Грицук, Поспєлов.

«Динамо»: Бущан, Тимчик (Беніто, 68), Дячук, Сирота, Дубінчак, Бражко, Андрієвський, Буяльський, Н.Волошин (Кабаєв, 68), Караваєв, Ванат.

Запасні: Нещерет, Моргун, Вівчаренко, Малиш, Біловар, Шепелєв, Царенко, Рамадані.

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

Центральний стадіон «Полісся» (Житомир).

Орієнтовні ігрові схеми:

06 жовтня о 16:59 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

06 жовтня о 16:57 Олександр Снітко
90' +7

Козак завдав удару з меж штрафного майданчика, мёяч влучив у Дячука та полетыв на кутовий.

06 жовтня о 16:54 Олександр Снітко
90' +3

ВИЛУЧЕНННЯ!

Після перегляду відеоповтора арбітр вилучив Караваєва. Він все ж влучив ногою в голову Смолякова.

06 жовтня о 16:53 Олександр Снітко

Романов пішов переглядати відеоповтор.

06 жовтня о 16:52 Олександр Снітко
90' +1

Караваєв небезпечно зіграв проти Смолякова. Нога динамівця була на рівні з обличчям футболіста Полісся.

06 жовтня о 16:51 Олександр Снітко

Компенсовано шість хвилин.

06 жовтня о 16:47 Олександр Снітко
87'

Небезпечно!

Ванат з лінії штрафного майданчика завдав удару - м'яч пролетів трохи вище поперечини!

06 жовтня о 16:44 Олександр Снітко
84'

Огіря замінив Танковського у складі Полісся.

83'

Після навісу з кутового була пожежа на лінії штрафного майданчика Полісся. Але зуміли вони загасити її.

06 жовтня о 16:42 Олександр Снітко
81'

МОМЕНТ!

Карваєв пробив з меж штрафного майданчика, м'яч влучив у гравця Полісся, який у падінні блокував удар.

06 жовтня о 16:40 Олександр Снітко
80'

Ванат завдав удару з півкола штрафного майданчика. М'яч влучив у Чоботенка.

06 жовтня о 16:37 Олександр Снітко
76'

Андрієвський пробив з лінії штрафного майданчика, удар заблоковано.

06 жовтня о 16:34 Олександр Снітко
73'

Беніто пробив з півкола штрафного майданчика. У ворота не влучив.

06 жовтня о 16:33 Олександр Снітко
72'

МОМЕНТ!

Андрієвський пробив здалеку та влучив у стійку!

06 жовтня о 16:32 Олександр Снітко
71'

Гітченко замінив Крушинського у складі Полісся.

06 жовтня о 16:30 Олександр Снітко
70'

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Козак вивів Полісся вперед! Макуана віддав пас до штрафного майданчика на Будківського, форвард у боротьбі з Сиротою втратив м'яч. Але він відскочив до Козака, який точно пробив у дальній кут воріт!

06 жовтня о 16:29 Олександр Снітко
68'

Подвійна заміна у складі Динамо. Замість Волошина вийшов на поле Кабаєв, замість Тимчика - Беніто.

06 жовтня о 16:26 Олександр Снітко
66'

Дубінчак підібрав м'яч на лінії штрафного майданчика та пробив, Бойко зіграв надійно.

06 жовтня о 16:25 Олександр Снітко
64'

ГОООООООООООООЛ!

Після навісу з кутового м'яч опинився у Будківського. Він був спиною до воріт, розвернувся та пробив. М'яч влучив у Бражка та залетів у ворота. Бущан реагував на удар і впав в інший бік.

06 жовтня о 16:24 Олександр Снітко
63'

Небезпечно!

Смоляков перекинув стінку, Бущан дотягнувся до м'яча, який опускався в нижній кут воріт.

06 жовтня о 16:23 Олександр Снітко
62'

Будківського збили неподалік штрафного майданчика.

06 жовтня о 16:22 Олександр Снітко
61'

Будківський вийшов на поле замість Аріелсона.

06 жовтня о 16:18 Олександр Снітко
57'

ВИЛУЧЕННЯ!

Морозко отримав друге попередження. Збив Волошина, який обіграв його в центрі поля та збирався бігти до воріт. Зрив атаки.

06 жовтня о 16:16 Олександр Снітко
55'

Буяльський з кутового намагався закрутити м'яч у ворота, він впав на сітку зверху.

06 жовтня о 16:15 Олександр Снітко
54'

Волошин пробив у дальній кут, Бойко перевів м'яч на кутовий.

06 жовтня о 16:14 Олександр Снітко
53'

Танковський у центрі поля вдарив Буяльського по нозі.

06 жовтня о 16:12 Олександр Снітко
50'

ГООООООООООООЛ!

Буяльський реалізував пенальті. Бойко ледь не відбив, м'яч пролетів під його рукою!

06 жовтня о 16:11 Олександр Снітко
49'

Морозко отримав попередження.

06 жовтня о 16:10 Олександр Снітко

ПЕНАЛЬТІ!

Морозко все ж завалив Ваната.

06 жовтня о 16:09 Олександр Снітко

Романов пішов особисто переглядати відеоповтор.

48'

Небезпечно!

Волошин пробив з правого кута штрафного майданчика, Ванат прийняв м'яч і впав у боротьбі з захисником. ВАР перевіряє момент.

06 жовтня о 16:08 Олександр Снітко
47'

Динамо невдало розіграло кутовий удар.

06 жовтня о 16:06 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

06 жовтня о 15:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +3

МОМЕНТ!

Бущан врятував Динамо! Макуана в центрі поля виграв боротьбу у Тимчика, помчав до штрафного майданчика, вийшов сам на сам з голкіпером, але Бущан відбив удар легіонера Полісся.

06 жовтня о 15:48 Олександр Снітко
45' +2

Буяльський невдало зробив навіс з кутового.

45' +1

Ще один неточний удар з-за меж штрафного майданчика від гравців Полісся. Цього разу пробив Козак.

06 жовтня о 15:46 Олександр Снітко

Компенсовано три хвилини.

45'

Волошин у центрі поля вдарив Козака по ногах

06 жовтня о 15:45 Олександр Снітко
44'

Крушинський пробив вище воріт з-за меж штрафного майданчика.

06 жовтня о 15:42 Олександр Снітко
41'

Бущана вибив м'яч кулаком під час сильної верхової передачі у воротарський майданчик.

06 жовтня о 15:36 Олександр Снітко
35'

Бражко неточно пробив з меж штрафного майданчика.

06 жовтня о 15:34 Олександр Снітко
33'

Після розіграшу кутового Кушніренко пробив з близької відстані, але удар вийшов невдалим.

32'

МОМЕНТ!

Макуана з лівого флангу увійшов у штрафний майданчик, вийшов на ворота під гострим кутом, Бущан відбив його удар.

06 жовтня о 15:33 Олександр Снітко
31'

Після паса від Караваєва намагався пробити по воротах Ванат, але йому завадили захисники.

06 жовтня о 15:31 Олександр Снітко
30'

Бражко невдало зіграв у підкаті та отримав пошкодження. Лікарі вийшли на поле.

06 жовтня о 15:26 Олександр Снітко
25'

Козак навісив з кутового, Кушніренко з центру штрафного майданчика завдав удару головою. М'яч відбився об газон і полетів вище воріт.

06 жовтня о 15:24 Олександр Снітко
23'

Смолякова збили поблизу лівого кута штрафного майданчика Динамо. Козак навісив зі штрафного, гравець Динамо вибив м'яч.

06 жовтня о 15:22 Олександр Снітко
21'

Буяльский навісив з кутового, захисник вибив м'яч зі штрафного майданчика.

06 жовтня о 15:20 Олександр Снітко
19'

Дубінчак намагався прострілити вздовж воріт, захисник завадив.

06 жовтня о 15:18 Олександр Снітко

Можна грати далі. Вилучення не буде.

ВАР перевіряє момент.

16'

Аріелсон отримав жовту картку за відмашку. Під час верхової боротьби влучив ліктем в обличчя Сироті.

06 жовтня о 15:16 Олександр Снітко
15'

ГОООООООООООЛ!

Крушинський пробив з-за меж штрафного майданчика, приблизно з 20 метрів, Бущан зачепив м'яч руками, але він все одно влетів у ворота. Задється, не кращим чином діяв голкіпер Динамо.

06 жовтня о 15:12 Олександр Снітко
11'

Кушніренко наважився на дальній удар - дуже неточно.

Зараз боротьба точиться у центрі поля.

06 жовтня о 15:09 Олександр Снітко
8'

Ванат намагався пробити з меж штрафного майданчика, але захисники йому завадили.

06 жовтня о 15:06 Олександр Снітко
4'

Буяльський забив гол ударом з близької відстані після пасу п'ятою у виконанні Волошина.

06 жовтня о 15:04 Олександр Снітко
3'

Козак після скидки від Аріелсона пробив з правого кута штрафного майданчика. Повз ворота.

06 жовтня о 15:03 Олександр Снітко
2'

На перших хвилинах команди обмінялися втратами м'яча під час спроб організувати атаки.

06 жовтня о 15:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

06 жовтня о 14:57 Олександр Снітко

VAR працюватиме на матчі.

06 жовтня о 14:28 Олександр Снітко
05 жовтня о 23:30 Олександр Снітко

У п'ятницю, 5 жовтня, житомирське «Полісся» та київське «Динамо» зустрінуться у матчі десятого туру Української Прем'єр-ліги. Гра відбудеться у Житомирі, на Центральному стадіоні «Полісся». Початок призначено о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Полісся» як для новачка УПЛ виступає доволі впевнено: 5 перемог при 3 поразках та одній нічиїй. Перед десятим туром підопічні Юрія Калитвинцева посідали четверте місце у турнірній таблиці. Крім того, «Полісся» у 1/8 фіналу Кубка України пройшло «Дніпро-1», здобувши перемогу в серії пенальті. У цьому матчі серйозної травми зазнав півзахисник житомирського клубу Олександр Назаренко. Він вибув до кінця року.

«Динамо» поки що провело лише шість поєдинків. Декілька турів команда пропустила через участь у єврокубках. В активі підопічних Мірчі Луческу п'ять перемог. Якщо кияни виграють усі свої пропущені матчі, то будуть одноосібними лідерами турнірної таблиці з чималим від конкурентів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» - «Динамо».