Василь ГАКМАН: «У грі з ЛНЗ Верес втратив два очки»

Захисник «Вереса» – про матч УПЛ

В 9 турі чемпіонату УПЛ в Рівному «Верес», граючи в більшості, не зумів взяти гору над «ЛНЗ» (0:0).

Захисник «Вереса» Василь Гакман ексклюзивно для Sport.ua розповів, що завадило рівнянам реалізувати «зайвого» гравця:

- До перерви важко було комусь віддати переваги, суперництво точилося на зустрічних курсах. Коли ж на початку другого тайму за грубу гру було вилучено з поля капітана черкащан, то ініціативою заволодів «Верес».

Чому не перемогли за тотального домінування? Передусім тому, що поспішали якнайшвидше забити, а це призводило до прийняття не завжди правильних рішень в завершальній стадії атаки. Тому й не реалізували кілька гольових моментів, слід віддати належне й воротареві гостей, який був на висоті. Вважаю, що ми втратили два дорогоцінних очки, тепер нічого не залишається, як надолужувати згаяне в наступному календарному поєдинку, - сказав Гакман.

Після 9 турів в УПЛ «Верес» посідає 14 місце, набравши шість очок.