Мудрик відіграв 61 хвилину. Челсі знову програв на Стемфорд Бридж

Лондонський клуб вчергове втратив очки в АПЛ

Сьогодні, 24 вересня, відбувається 6 тур Англійської прем'єр-ліги.

Лондонський «Челсі» на домашньому полі приймав «Астон Віллу».

Підопічні Маурісіо Почеттіно вчергове в цьому сезоні втратили очки та програли гостям з рахунком 0:1. Автором єдиного голу в матчі став англійський форвард Оллі Воткінс, який забив на 73-й хвилині, скориставшись чисельною більшістю своєї команди (на 58-й хвилині червону картку отримав захисник господарів Мало Густо).

Український вінгер Михайло Мудрик вийшов в стартовому складі «синіх» та був замінений на 61-й хвилині матчу, замість українця на поле вийшов Бен Чілвелл. Для українця це вже другий матч поспіль, коли він виходить в старті за «Челсі».