«Рух»: Ледвій - Сич, Дідик, Слюбик, Роман - Едсон (Плюман, 52), Пастух - Квасниця (Руніч, 76), Таллес (Федор, 65), Соломон (Теслюк, 65) - Климчук.

Запас: Паньків, Лях, Мисик, Довгий, Альваренга, Холод, Притула.

«Шахтар»: Різник - Гочолеішвілі, Козик, Ракіцький, Азаров - Степаненко, Судаков (Конопля, 71) - Зубков (Сікан, 81), Бондаренко (Назарина, 71), Криськів (Кастілло, 61) - Келсі (Міроші, 25).

Запас: Рудько, Пузанков, В'юнник, Топалов, Чигринський, Очеретько, Кащук.

23 вересня о 21:02 Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

23 вересня о 20:58 Сергій Рип'юк
90' +2

Федор запоров контратаку, але заробив все ж штрафний, жовта в Кастілло. Дідик пробив вище зі стандарту.

23 вересня о 20:56 Сергій Рип'юк
90'

П'ять хвилин додано.

23 вересня о 20:54 Сергій Рип'юк
88'

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Слюбик отримав м'яч на правому куті штрафного і метрів з 20 ввігнав його у ближню праву дев'ятку!

23 вересня о 20:52 Сергій Рип'юк
87'

Різник затягує час і отримує жовту картку.

23 вересня о 20:51 Сергій Рип'юк
85'

Сікан фолить, бо Міроші на газоні, а гра не зупинена.

23 вересня о 20:47 Сергій Рип'юк
81'

Заміни в Шахтаря.

Замість Зубкова - Сікан, замість Криськіва - Кастілло.

23 вересня о 20:46 Сергій Рип'юк
81'

Конопля підкатом ззаду зриває контратаку.

23 вересня о 20:45 Сергій Рип'юк
80'

Ніхто не відгукується вкотре на простріл Сича.

23 вересня о 20:43 Сергій Рип'юк
77'

Момент!

Плюман віддав у штрафний, Теслюк вискочив на позицію, з якої забивав Судаков у першому таймі, але пробив повз ліву штангу!

23 вересня о 20:41 Сергій Рип'юк
76'

Заміна в Руху.

Руніч замість Квасниці.

75'

Плюман трохи бездарно пробив у стінку зі штрафного.

23 вересня о 20:40 Сергій Рип'юк
75'

Плюмана збивають на лінії штрафного Шахтаря.

23 вересня о 20:39 Сергій Рип'юк
74'

Плюман потрапляє в офсайд.

23 вересня о 20:35 Сергій Рип'юк
71'

Заміни у Шахтаря.

Конопля міняє Судакова, Назарина виходить замість Бондаренка.

23 вересня о 20:33 Сергій Рип'юк
68'

Момент!

Після подачі кутового Дідик з відскоком пробив вище.

23 вересня о 20:32 Сергій Рип'юк
67'

Степаненко руками відштовхнув Сича і образив лайнсмена після фіксації фолу.

23 вересня о 20:30 Сергій Рип'юк
65'

Заміни в Руху.

Федор замість Таллеса, Теслюк поміняв Соломона.

23 вересня о 20:29 Сергій Рип'юк
64'

Климчук ззаду наступив на п'яту Козіку, можливо, випадково.

23 вересня о 20:28 Сергій Рип'юк
63'

Судаков після удару Зубкова приймає м'яч і забиває, але був однозначний офсайд.

23 вересня о 20:27 Сергій Рип'юк
62'

Ледвій відбиває дальній удар Бондаренка і Роман не дає добити!

23 вересня о 20:26 Сергій Рип'юк
61'

Дальній удар Плюмана низом спокійно забрав Різник.

23 вересня о 20:24 Сергій Рип'юк
59'

Момент!

Сич і Квасниця обігралися, пішов простріл у воротарський, але партнери не повірили і не побігли замикати!

23 вересня о 20:19 Сергій Рип'юк
54'

Різник виловлює подачу Соломона зліва.

23 вересня о 20:18 Сергій Рип'юк
53'

Небезпечно!

Судаков віддав направо Зубкову і Роман в підкаті заблокував удар!

23 вересня о 20:17 Сергій Рип'юк
52'

Плюман поміняв Едсона.

23 вересня о 20:15 Сергій Рип'юк
50'

Судаков відмахується від Романа і теж має гірчичник.

23 вересня о 20:14 Сергій Рип'юк
48'

Едсон наступає на ногу Судакову і отримує гірчичник.

23 вересня о 20:12 Сергій Рип'юк
46'

Квасниця відгукнувся на закидання, першим ударом не пробив різника, другим добив м'яч в сітку, але на початку епізоду був в очевидному офсайді.

23 вересня о 20:11 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

23 вересня о 19:55 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45' +7

Дальній удар Сича летить мимо лівої штанги воріт Шахтаря.

23 вересня о 19:52 Сергій Рип'юк
45' +4

Небезпечно!

Климчук обійшов Гочолеішвілі, прострелив, але Азаров зумів винести!

23 вересня о 19:51 Сергій Рип'юк
45' +3

Момент!

В контратаці Шахтаря Судаков протягнув м'яч, віддав у штрафному наліво на Зубкова, котрий не пробив Ледвія!

23 вересня о 19:50 Сергій Рип'юк
45' +2

Момент!

Пастух п'ятою замикав простріл справа і не влучив у кут воріт Різника!

23 вересня о 19:49 Сергій Рип'юк
45' +1

Момент!

Едсон перевів направо, Сич прострелив і ніхто не замкнув м'яч, який пролетів вздовж усього штрафного!

23 вересня о 19:48 Сергій Рип'юк
45'

Сім хвилин додано.

23 вересня о 19:47 Сергій Рип'юк
43'

Важко Шахтарю, якби Руху трохи більше везіння, вже б гірники програвали.

23 вересня о 19:44 Сергій Рип'юк
40'

МОМЕНТ!

Таллес не прйняв м'яч після подачі справа, але віддав назад Роману, той навісив і Сич з метра двічі бив, але не зумів пробити різника!

23 вересня о 19:40 Сергій Рип'юк
37'

Обклали штрафний Шахтаря рухівці, претендували на пенальті, але Квасниця влучив у стегно Козику, а н в руку.

23 вересня о 19:37 Сергій Рип'юк
34'

Простріл Романа справа виноситься захисниками гірників.

23 вересня о 19:34 Сергій Рип'юк
32'

Степаненко на газоні, треба допомогу лікарів.

28'

Рух тисне, але не виходить довести справу до удару.

23 вересня о 19:29 Сергій Рип'юк
25'

Заміна в Шахтаря.

Міроші виходить на поле, Келсі достроково зняв ван Леувен.

23 вересня о 19:28 Сергій Рип'юк
22'

Пастух зумів пробити точно у сітку воріт з метра після серії рикошетів, була підозра на офсайд, але після кількох повторів ми побачили, що, здається, там не було нічого. Але арбітри ВАР покреслили свої лінії і все ж стало ясно, що половина корпусу Пастуха була в положенні поза грою.

23 вересня о 19:24 Сергій Рип'юк
21'

Був, здавалося, рядовий підкат Ракіцького, який вибив м'яч, але арбітр ВАР Ярослав Козик побачив, що там гірник полетів у підкат з протяжкою, тобто влучив у м'яч, а тоді скосив опорну ногу Квасниці. Після перегляду повтору Віталій Романов показав Ракіцькому червону картку.

23 вересня о 19:21 Сергій Рип'юк
17'

ГГГГООООООЛЛЛЛЛЛ!!!

Криськів м'яким пасом вивів Судакова на лівий кут воротарського і той точно пробив у кут воріт Ледвія!

23 вересня о 19:19 Сергій Рип'юк
16'

Ще один момент!

Козик віддавав вертикальний пас вперед, Слюбик вискочив, перехопив і здалеку пробив повз ліву штангу!

23 вересня о 19:18 Сергій Рип'юк
15'

ПЕРЕКЛАДИНА!!!

Роман зліва віддав в центр Пастуху, той у півколі на замасі вклав Степаненка і бив у ліву дев'ятку, але вийшло трохи вище, ніж хотів би гравець Руху! Климчук, добиваючи головою, легко скинув м'яч у руки Різнику.

23 вересня о 19:15 Сергій Рип'юк
13'

Соломон в нападі збиває Гочолеішвілі біля лицьової.

12'

Момент!

Судаков віддав на Криськіва, той ефектно розвернувся, обігравши суперника, і з лінії штрафного пробив поруч з правою стійкою!

23 вересня о 19:12 Сергій Рип'юк
9'

Притисли тепер рухівці Шахтар до його воріт, гірники грають на відбій.

6'

Климчук грубо ззаду зрізав Бондаренка, суддя пожалів Юрія і не дав картку.

23 вересня о 19:09 Сергій Рип'юк
4'

М'яч тримається в ногах Шахтаря, Рух компактно обороняється.

23 вересня о 19:05 Сергій Рип'юк
2'

Судаков прострелив справа і Ледвій накрив м'яч.

23 вересня о 19:03 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Героям слава!

Символічний розіграш м'яча відбувся у виконанні військовослужбовців Віталія Козака та Дмитра Козака.

23 вересня о 19:01 Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

23 вересня о 18:46 Сергій Рип'юк
23 вересня о 18:25 Сергій Рип'юк

В суботу, 23 вересня, відбудеться поєдинок 8 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть львівський «Рух» та донецький «Шахтар». Гра пройде у Львові на полі «Арени Львів», початок - о 19:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Львівський футбольний колектив розпочав новий сезон з трьох перемог, але потім зазнав двох нічиїх і поразки від новачка турніру. Майбутній матч проти «Шахтаря» стане важливим іспитом для молодих гравців «Руха», його результат у великій мірі визначить подальший хід сезону.

Наставник команди Віталій Пономарьов висуває високі амбіції перед грою з чемпіонами, але втратив одного з ключових гравців - Марко Сапугу - через дискваліфікацію, що робить завдання складнішим.

Після прикрої, але заслуженої поразки в ЛЧ проти «Порту» (1:3) гірники мають зараз думати про ігри в чемпіонаті України, де «Рух» є одним із переслідувачів «Шахтаря». Тим не менше, травми ключових гравців становлять серйозну проблему для наставника Патріка ван Леувена, хоча досить велика лава запасних мала б дати команді стабільність і якість гри.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Рух» - «Шахтар».