Бенфіка Трубіна поступилася Зальцбургу, Реал С зіграв внічию з Інтером

Завершилися два матчі в групі D

Сьогодні, 20 вересня, відбулися два матчі 1-го раунду Ліги чемпіонів в групі D.

Колишній фіналіст Ліги чемпіонів міланський «Інтер» поділив очки з «Реал Сосьєдад». Нічию для міланців вирвав Лаутаро Мартінес на 87-й хвилині матчу.

«Бенфіка», в якої з перших хвилин сьогодні зіграв український голкіпер Анатолій Трубін, поступилася на домашньому полі австрійському «Зальцбургу». На 3-й хвилині матчу пенальті у ворота господарів заробив український воротар, який під час кутового пішов на подачу та зніс суперника, але гості були не влучними. Щоправда, через 13 хвилин австрійці таки змогли забити з пенальті, а Оскар Глух на 51-й хвилині встановив підсумковий рахунок на табло - 2:0 на користь гостей.