«Мілан»: Меньян - Тео Ернандес, Тіав, К'єр, Калабрія (Флоренці, 77) - Рейндерс (Йович, 77), Крунич, Лофтус-Чик - Леау, Жиру (Окафор, 77), Пулішич (Чуквуезе, 56).

Запас: Адлі, Бартезагі, Міранте, Муса, Пеллегріно, Побега, Ромеро, Спортьєлло.

Стадіон: «Джузеппе Меацца» (Мілан, Італія).

Фраттезі, святкуючи гол, зняв футболку і отримав картку.

16 вересня о 20:53 Сергій Рип'юк
90' +3

ГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Мхітарян протягнув м'яч з центра до штрафного, суперпасом вивів Фраттезі на побачення з Меньяном, який впевнено переграв голкіпера!

16 вересня о 20:49 Сергій Рип'юк
90'

П'ять хвидин додано.

16 вересня о 20:47 Сергій Рип'юк
88'

Все в грі ясно, команди дограють.

16 вересня о 20:45 Сергій Рип'юк
86'

Заміна в Мілана.

Муса поміняв Лофтус-Чика.

16 вересня о 20:40 Сергій Рип'юк
80'

Заміна в Інтера.

Автора гола Чалханоглу відразу міняє Аслані.

16 вересня о 20:38 Сергій Рип'юк
79'

ГГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Чалханоглу з точки пробив по центру, Меньян впав у правий.

16 вересня о 20:37 Сергій Рип'юк
78'

Пенальті!

Тео Ернандес запізнився і збив Лаутаро, котрий був перший на м'ячі.

16 вересня о 20:36 Сергій Рип'юк
77'

Заміни в Мілана.

Йович замість Рейндерса, Окафор замість Жиру, Флоренці міняє Калабрію.

16 вересня о 20:33 Сергій Рип'юк
74'

Де Врей міняє Бастоні.

16 вересня о 20:31 Сергій Рип'юк
72'

Чалханоглу збиває суперника на фланзі.

16 вересня о 20:30 Сергій Рип'юк
71'

Фраттезі рукою вдарив по шиї Ернандеса, але ненавмисно, тому без санкцій.

69'

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Лаутаро отримав діагональ на лівому куті штрафного, віддав направо Мхітаряну, який прийняв м'яч і точно пробив у правий кут штрафного, оформивши дубль.

16 вересня о 20:25 Сергій Рип'юк
66'

Небезпечно!

Карлос отримав м'яч перед штрафним Мілана (Мхітарян скинув) і сильно пробив - Меньян справився.

16 вересня о 20:23 Сергій Рип'юк
64'

Заміни в Інтера.

Фраттезі замість Барелли, Карлос замість Дімарко, Арнаутович замість Тюрама.

16 вересня о 20:21 Сергій Рип'юк
61'

Тео Ернандес фолить на фланзі проти Мхітаряна.

16 вересня о 20:20 Сергій Рип'юк
60'

Небезпечно!

Класну атаку Мілана запоров Леау - після швидкого вибігання він вирішив навішувати на дальню штангу на Жиру і явно помилився, пробивши засильно.

16 вересня о 20:18 Сергій Рип'юк
59'

Дощ на арені, футболісти мокрі такі, що можна викручувати футболки.

16 вересня о 20:17 Сергій Рип'юк
57'

ГГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Тео Ернандес вивів Леау на побачення із Зоммером, форвард добіг до лінії вортарського і пробив у правий кут воріт!

16 вересня о 20:15 Сергій Рип'юк
56'

Чуквуезе замість непомітного Пулішича.

16 вересня о 20:14 Сергій Рип'юк
55'

Рейндерс наблизився до штрафного Інтера і пробив метрів з 30 - набагато вище.

16 вересня о 20:13 Сергій Рип'юк
54'

К'єр та Калабрія по черзі виносили м'яч головою з свого штрафного. К'єру нічого, а Калабрії знадобилася допомога.

16 вересня о 20:11 Сергій Рип'юк
51'

К'єр лежачи не дає суперникам можливості загрожувати воротам своєї команди.

16 вересня о 20:06 Сергій Рип'юк
48'

Бастоні лежить в центрі поля, його руками завалив Лофтус-Чик.

16 вересня о 20:04 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

16 вересня о 19:48 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

16 вересня о 19:47 Сергій Рип'юк
45' +2

Жиру лівою ного пробив зі штрафного значно вище воріт.

16 вересня о 19:46 Сергій Рип'юк
45'

Дві хвилини додано. Тим часом Жиру збили на лінії штрафного Інтера.

16 вересня о 19:44 Сергій Рип'юк
43'

Думфріс завалив біля кутового прапорця Леау, який вже майже розхитав нідерландця.

16 вересня о 19:43 Сергій Рип'юк
41'

Мілан в нокдауні, крім моменту Ернандеса і згадати нічого не можна за тайм в «россо-нері».

16 вересня о 19:40 Сергій Рип'юк
38'

ГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

Думфріс вибіг в атака, справа трохи засильно вирізав вперед на Тюрама, той наздогнав, змістився назад і вправо і з лівого боку штрафного ввігнав м'яч точно в праву дев'ятку воріт Меньяна!

16 вересня о 19:37 Сергій Рип'юк
36'

Затяжна атака Мілана вмістила в себе і неточний навіс Леау, і удар мимо Лофтус-Чика з дальньої дистанції.

16 вересня о 19:35 Сергій Рип'юк
35'

В ці хвилини трохи заспокоїлася гра.

16 вересня о 19:32 Сергій Рип'юк
31'

Момент!

Тео Ернандес рвонув вперед, обігрався з Жиру, ввірвався мимо двох на побачення з Зоммером і з останніх сил проштовхував м'яч у далній кут - трохи мимо!

16 вересня о 19:31 Сергій Рип'юк
28'

Момент!

Леау рвонув так, що Тео Ернандес віддавав зі штрафного пас врозріз. Леау не зумів переграти Зоммера, але там все одно, виявляється, офсайд був.

16 вересня о 19:26 Сергій Рип'юк
25'

Дімарко зі штрафного пробив сильно, але вище воріт.

16 вересня о 19:25 Сергій Рип'юк
24'

Тюрам на фланзі протиснув Тіава і той був змушений був збивати форварда на правому боці штрафного.

16 вересня о 19:24 Сергій Рип'юк
24'

Леау не зумів нормально зупинити м'яч у воротарському Інтера після вертикальної передачі.

23'

Дімарко не дозволив Пулішичу прийняти м'яч спокійно на правому фланзі.

16 вересня о 19:21 Сергій Рип'юк
20'

Бастоні в атаці високо підняв ногу і зачепив К'єра, котрий йшов на м'яч головою.

16 вересня о 19:17 Сергій Рип'юк
16'

Зоммер виходить і забирає навіс, який адресувався Жиру.

16 вересня о 19:14 Сергій Рип'юк
13'

Перша атака Мілана, перепасовка закінчилася легким ударом головою Жиру собі за спину метрів з 10.

16 вересня о 19:11 Сергій Рип'юк
11'

МОМЕНТ!!!!

Дімарко навісив зліва і Мхітарян на самоті бив головою з лінії воротарського. Мілану пощастило, що Генріх пробив повз праву штангу!

10'

Гравці Інтера вже піжонять, вже була спроба бити п'ятою після прострілу з кутового.

16 вересня о 19:09 Сергій Рип'юк
8'

Тео Ернандеса пресингував на фланзі Тюрам, захисник випустив м'яч на кутовий.

16 вересня о 19:08 Сергій Рип'юк
5'

ГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Тюрам виборов м'яч на фланзі в Тіава справа, розхитав опонента, прострелив, Дімарко з лівого кута бив, здавалося, невдало, але вийшла прекрасна передача на Мхітаяна, який з кількох метрів підсік м'яч так, щоб він полетів у протихід голкіперу!

16 вересня о 19:01 Сергій Рип'юк
1'

Барелла в атаці штовхає в спину Тіава на фланзі.

16 вересня о 19:00 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

15 вересня о 23:56 Сергій Рип'юк

В суботу, 16 вересня, відбудеться поєдинок 4 туру італійської Серії А, в якому гратимуть «Інтер» та «Мілан». Гра пройде в Мілані (Італія) на полі стадіону «Джузеппе Меацца», початок - о 19:00 за Києвом.

Перед 4 туром команди очолюють турнірну таблицю, здобувши по три перемоги. «Інтер» здолав на старті сезону «Монцу», «Кальярі» та «Фіорентину», а «Мілан» взяв гору над «Болоньєю», «Торіно» та «Ромою». В міжсезоння обидва клуби суттєво змінили свої ростери гравців, тому можна тільки здогадуватися, як численні новачки можуть себе показати в «Дербі делла Мадоніна».

Нагадаємо, що минулого сезону обидва міланські колективи грали в півфіналі Ліги чемпіонів, перемогу в очних матчах здобули підопічні Сімоне Індзагі, проте в фіналі вони все одно поступилися «Ман Сіті».

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Інтер» - «Мілан».