12 вересня о 23:16 Олександр Снітко
12 вересня о 23:15 Олександр Снітко
68'

Поперечина!

У ході потужної атаки італійців Локателлі з центру нашого штрафного влучив у каркас воріт!

12 вересня о 23:13 Олександр Снітко
67'

Після удару низом Дзаньоло Бущан у падінні відбив м'яч!

12 вересня о 23:11 Олександр Снітко
66'

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового Скальвіні головою пробив трохи вище поперечини!

12 вересня о 23:07 Олександр Снітко
62'

Конопля грубо зіграв проти Ньонто.

12 вересня о 23:06 Олександр Снітко
59'

Бущан рятує після удару Распадорі!

12 вересня о 23:05 Олександр Снітко
58'

У збірній України замість Довбика та Ярмоленка вийшли Яремчук і Мудрик.

12 вересня о 23:04 Олександр Снітко
58'

У Італії замість Дімарко та Дзаккані вийшли Бірагі та Ньонто.

12 вересня о 23:01 Олександр Снітко
56'

Ярмоленко порушив правила на половині поля італійців.

12 вересня о 23:00 Олександр Снітко
54'

Після скидки партнера у Дзаккані удар з центру нашого штрафного не вийшов!

12 вересня о 22:58 Олександр Снітко
53'

Дімарко навісив з лівого флангу, і Миколенко вибив м'яч.

12 вересня о 22:56 Олександр Снітко
51'

Судаков віддав розрізну передачу на хід Довбику, який з гострого кута пробив невлучно!

12 вересня о 22:55 Олександр Снітко
49'

Циганков пробив з-за меж штрафного, але влучив у суперника!

12 вересня о 22:54 Олександр Снітко
48'

Італійці розіграли штрафний, і Зінченко перехопив м'яч.

12 вересня о 22:51 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

12 вересня о 22:35 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

12 вересня о 22:34 Олександр Снітко
45' +2

Миколенко порушив правила у центрі поля.

12 вересня о 22:33 Олександр Снітко
45'

Арбітр додав 2 хвилини.

12 вересня о 22:31 Олександр Снітко
44'

Невдала атака італійців.

12 вересня о 22:28 Олександр Снітко
41'

ГООООООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:1!!!

Ярмоленко вивів сам на сам з голкіпером Довбика. Доннарумма врятував, але від Дімарко м'яч прилетів до Ярмоленка, який зіграв на добиванні!

40'

Распадорі від лінії нашого штрафного пробив низом, і Бущан у падінні відбив м'яч!

12 вересня о 22:26 Олександр Снітко
38'

Миколенко схопив за футболку Дзаньоло.

12 вересня о 22:25 Олександр Снітко
12 вересня о 22:24 Олександр Снітко
36'

Довбик пробив з лінії штрафного, і Доннарумма в падінні відбив м'яч!

12 вересня о 22:21 Олександр Снітко
34'

Ярмоленко зробив розрізну передачу до штрафного італійців на хід Довбику, але форвард не зумів зберегти м'яч.

12 вересня о 22:19 Олександр Снітко
32'

Італійці продовжують володіти перевагою.

12 вересня о 22:16 Олександр Снітко
29'

ГОЛ! 2:0!

Після удару Дзаньоло м'яч опинився у Фраттезі, який відправив снаряд у наші ворота. Арбітр зафіксував офсайд, але після роботи VAR зарахував гол!

12 вересня о 22:14 Олександр Снітко
26'

Після скидки Фраттезі Распадорі злету з центру нашого штрафного пробив вище воріт!

12 вересня о 22:12 Олександр Снітко
25'

Гра перемістилась у центр поля.

12 вересня о 22:09 Олександр Снітко
22'

Після передачі Довбика з правого флангу Ярмоленко невдало прийняв м'яч у штрафному італійців.

12 вересня о 22:07 Олександр Снітко
20'

Володіння м'ячем - 59:41%.

12 вересня о 22:06 Олександр Снітко
18'

Фраттезі утік правим флангом, обіграв Кривцова і зробив передачу на Бареллу, який влучив у Забарного!

12 вересня о 22:03 Олександр Снітко
15'

Ще одна гостра атака італійців, відбиваємось.

12 вересня о 21:59 Олександр Снітко
12'

ГОЛ! 1:0!

Судаков підслизнувся на фланзі на нашій половині поля, і після передачі Дзакканьї Фраттезі з лівого кута штрафного влучно пробив у ближній!

11'

Дзакканьї зробив закидання до нашого воротарського, і Бущан у падінні вибив м'яч у бік.

12 вересня о 21:58 Олександр Снітко
10'

Распадорі зачепився за м'яч у нашому штрафному і з гострого кута пробив вище воріт!

12 вересня о 21:57 Олександр Снітко
9'

Після розіграшу кутового Дімарко невдало навісив з правого флангу.

12 вересня о 21:55 Олександр Снітко
7'

Циганков втратив м'яч на нашій половині поля, але Дзаньоло не зміг організувати контратаку.

12 вересня о 21:53 Олександр Снітко
5'

Фраттезі навісив з правого флангу, і Кривцов вибив м'яч.

12 вересня о 21:50 Олександр Снітко
3'

Ді Лоренцо з підбирання з-за меж нашого штрафного пробив вище воріт.

11 вересня о 16:30 Олександр Снітко

У вівторок, 12 вересня, збірна України проведе черговий поєдинок кваліфікації Євро-2024. Суперником нашої команди стане Італія. Матч пройде в Мілані на стадіоні «Джузеппе Меацца», стартовий свисток пролунає о 21:45 за київським часом.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Минулої суботи «синьо-жовті» зустрічалися зі збірною Англії та несподівано відібрали очки у лідера групи С. Команди обмінялися голами у першому таймі: на результативний удар Зінченка англійці відповіли голом Вокера. «Скуадра адзурра» також попередній матч завершила внічию, не зумівши на виїзді обіграти Північну Македонію (1:1). Збірна України посідає другу позицію, випереджаючи італійців на три очки (команда Лучано Спаллетті провела на одну гру менше). «Синьо-жовті» провели вісім очних дуелей з Італією і ще жодного разу не обігравали суперників (6 поразок та 2 нічиї).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Італія - Україна.