«Арсенал»: Рамсдейл - Зінченко (Томіясу, 76), Габріель, Саліба, Б. Вайт - Гаверц (Вієйра, 77), Райс, Едегор (Жоржиньйо, 90+9) - Мартінеллі (Нельсон, 90), Нкетіа (Жезус, 76), Сака.

Запасні: Рая, Ківьор, Сміт-Роу, Троссар.

«Манчестер Юнайтед»: Онана - Далот, Мартінес (Магвайр, 67), Лінделеф (Еванс, 84), Ван-Біссака - Еріксен, Каземіро - Рашфорд, Фернандеш, Антоні (Гарначо, 84) - Марсьяль (Гойлунд, 67).

Запасні: Баїндир, Регілон, Пеллістрі, Гор, Ганнібал.

Арбітр: Ентоні Тейлор (Вайсеншейв, Англія).

Стадіон: «Емірейтс» (Лондон, Англія).

03 вересня о 20:33 Олександр Снітко
90' +11

ГГГГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! М'яч виштовхнули на лівий фланг контратаки для Вієйри, а той відправив на побачення з воротарем Жезуса!

03 вересня о 20:29 Олександр Снітко
90' +9

Жоржиньйо гратиме замість Едегора.

03 вересня о 20:28 Олександр Снітко
90' +7

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Райс приняв на груди подачу з кутового з правого флангу від Едегора на дальньому боці штрафного, після чого пробив у ближній кут!

03 вересня о 20:27 Олександр Снітко
90' +4

Едегор виконав дальній удар із правого флангу, але захисник підправив на кутовий.

03 вересня о 20:23 Олександр Снітко
90' +1

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, вісім хвилин.

03 вересня о 20:22 Олександр Снітко
90' +1

Жезус сфолив біля чужого штрафного.

03 вересня о 20:21 Олександр Снітко
90'

Мартінеллі замінили на Нельсона.

88'

ОФСАЙД! Гарначо від центрального кола побіг на побачення з воротарем та переграв того в штрафному. Але Каземіро пасував до офсайду.

03 вересня о 20:15 Олександр Снітко
84'

Еванса випустили замість Лінделефа.

84'

Гарначо поміняв Антоні.

03 вересня о 20:12 Олександр Снітко
81'

МОМЕНТ! Сака пробивав із-під захисника з лівого флангу штрафного, але на лінії Онана париурвав м'яч.

03 вересня о 20:11 Олександр Снітко
79'

Навіс від Жезуса з правого флангу перелетів над воротарським без завершення.

03 вересня о 20:08 Олександр Снітко
77'

Вієйра гратиме замість Гаверца.

03 вересня о 20:07 Олександр Снітко
76'

Замість Зінченка випустили Томіясу.

76'

Нкетію замінили на Жезуса.

03 вересня о 20:05 Олександр Снітко
74'

Заблоковано спробу Рашфорда пробити з лівого флангу штрафного.

03 вересня о 20:04 Олександр Снітко
73'

Антоні перехопив передачу Райса лівим флангом на хід Мартінеллі.

03 вересня о 20:00 Олександр Снітко
69'

Затягував час Онана.

03 вересня о 19:59 Олександр Снітко
68'

МОМЕНТ! Мартінеллі перед штрафним замикав відскок увід подачі кутового з правого флангу, але пробив повз ближню стійку.

03 вересня о 19:58 Олександр Снітко
67'

Мартінеса поміняли на Магвайра.

67'

Гойлунд дебютував заміною Марсьялю.

03 вересня о 19:56 Олександр Снітко
66'

Мартінес травмувався.

65'

Нкетіа отримав підкат у ноги від Мартінеса в центрі поля під час розвитку атаки своєї команди.

03 вересня о 19:55 Олександр Снітко
63'

Рашфорд завершив просування лівим флангом контратаки невдалим пасом до штрафного.

03 вересня о 19:51 Олександр Снітко
61'

ПЕНАЛЬТІ СКАСОВАНО! Симуляція.

03 вересня о 19:50 Олександр Снітко
59'

ПЕНАЛЬТІ! Гаверц прокинув м'яч повз двох суперників на лівому фланзі штрафного, після чого його збив Ван-Біссака.

03 вересня о 19:48 Олександр Снітко
57'

Бруну в боротьбі на правому фланзі захисту збив Мартінеллі.

03 вересня о 19:45 Олександр Снітко
54'

МОМЕНТ! Марсьяль отримав передачу до лівого флангу штрафного, після чого його удар із гострого кута парирував Рамсфдел на ногу Рашфорда, але добивання блокував Саліба.

03 вересня о 19:44 Олександр Снітко
52'

Гості повністю віддали м'яч на поталу суперникам, але ті нікуди не квапляться.

03 вересня о 19:39 Олександр Снітко
49'

Офсайд у Мартінеллі під час передачі на хід лівим флангом.

48'

Тримається м'яч у Арсенала в центрі поля.

03 вересня о 19:37 Олександр Снітко
47'

Антоні позбавило м'яча відбирання від Зінченка на лівому фланзі захисту.

03 вересня о 19:35 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 вересня о 19:19 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +2

Каноніри під завісу тайму оточили чужий штрафний із подачами від кутів поля.

03 вересня о 19:16 Олександр Снітко
45'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

03 вересня о 19:14 Олександр Снітко
42'

Зняли з голови Саки подачу Зінченка з лівого кута штрафного на дальню стійку.

03 вересня о 19:11 Олександр Снітко
39'

Далот поклав Саку на лівому фланзі атаки, а той зачепив ноги Бруну, коли падав на газон.

03 вересня о 19:09 Олександр Снітко
37'

Лінделеф задрімав на правому фланзі захисту, після чого полетів ногою в голову Нкетіа, який вривався на простір. І тільки жовта?

03 вересня о 19:06 Олександр Снітко
34'

Почав Юнайтед скидати оберти цього матчу.

03 вересня о 19:04 Олександр Снітко
32'

Бруну не пропустив далі на Ван-Біссаку передачу з лівого флангу штрафного під удар, і натомість виштовхнув назад на Еріксена, але той влучив у захисника. Кутовий.

03 вересня о 19:03 Олександр Снітко
31'

Юнайтед повернувся з м'ячем до чужої половини.

03 вересня о 19:01 Олександр Снітко
28'

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Зінченко передачею з лівого флангу на Нкетіа на межу штрафного започаткував розіграш із підключенням Мартінеллі та його передачею на Едегора на центральний вхід до чужих володінь!

03 вересня о 19:00 Олександр Снітко
26'

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Еріксен зумів перехопити передачу на Едегора на власній половині, після чого започаткував контратаку ліворуч передачею на Рашфорда, а той у межах штрафного розібрав із захисниками та воротарем.

03 вересня о 18:56 Олександр Снітко
22'

Щось головний арбітр захопився свистками.

03 вересня о 18:52 Олександр Снітко
20'

Сака не зупинив високий м'яч на правому фланзі атаки, після чого зіграв у ноги Далоту.

03 вересня о 18:50 Олександр Снітко
17'

МОМЕНТ! Кутовий із правого флангу від Едегора завершився на дальньому куті воротарського ударом головою над воротами.

03 вересня о 18:49 Олександр Снітко
15'

Арсеналу вдалось затягнути м'яч до чужої половини.

03 вересня о 18:45 Олександр Снітко
13'

МОМЕНТ! Гаверц другим доторком махнув ногою повз м'яч на завершення подачі з лівого флангу від Мартінеллі перед воротарським,після чого Мартінес кинувся під можливе добивання від Нкетіа.

03 вересня о 18:42 Олександр Снітко
11'

Блискуче відбирання м'яча зі спини перед власним штрафним від Бруну проти Едегора.

03 вересня о 18:41 Олександр Снітко
9'

Ван-Біссака невдало виконав подачу з правого флангу до центру штрафного - м'яч у Рамсдейла.

03 вересня о 18:38 Олександр Снітко
7'

Помилка від Рамсдейла під час вибивання м'яча за межі штрафного, але суперники не зорієнтувались.

03 вересня о 18:37 Олександр Снітко
5'

Занадто просто втрачає м'яч у позиційній атаці Арсенал на чужій половині.

03 вересня о 18:36 Олександр Снітко
3'

Початковий тиск від суперників Юнайтед збив, а тепер атакує й сам.

03 вересня о 18:34 Олександр Снітко
1'

Арсенал почав активно на чужій половині поля.

03 вересня о 18:31 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 вересня о 18:06 Олександр Снітко
03 вересня о 17:56 Олександр Снітко
03 вересня о 17:55 Олександр Снітко

У неділю, 3-го вересня, відбудеться поєдинок 4-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться лондонський «Арсенал» і «Манчестер Юнайтед». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Емірейтс», початок о 18:30.

Команда Мікеля Артети почала сезон із двох перемог і здавалося, що так воно і триватиме. Але потім «Арсенал» зіграв внічию в дербі проти «Фулгема» (2:2), на тлі чого готувався до дуже важливої гри проти «Манчестер Юнайтед» на своєму полі. До Еріка тен Гага вже є чимало запитань у вболівальників, які, здебільшого, спровоковані поразкою від «Тоттенгема» (0:2). Одну велику гру «Червоні дияволи» вже програли в цьому сезоні, а як буде з другою?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Арсенал» - «Манчестер Юнайтед».