Кубок Лібертадорес. Олімпія вдома програла Флуміненсе

Херман Кано зробив черговий дубль

У Кубку Лібертадорес 2023 року відбувся останній матч чвертьфіналу, в якому парагвайська «Олімпія» приймала бразильський «Флуміненсе».

Гості відкрили рахунок у середині першого тайму - забив Джон Кеннеді з подачі Кено. Однак перед перервою Факундо Сабала зрівняв рахунок після пасу від Івана Торреса та на перерву команди пішли за рахунку 1:1. А наприкінці матчу ще один дубль оформив аргентинський ветеран «Флуміненсе» Херман Кано. 35-річний форвард за десять хвилин до завершення матчу вивів гостей уперед, а у компенсований час із подачі Вінісіуса Ліми встановив остаточний рахунок зустрічі - 3:1 на користь «Флуміненсе».

Бразильський клуб став останнім півфіналістом Кубка Лібертадорес 2023. У півфіналі «Флуміненсе» зіграє проти «Інтернасьоналя» також із Бразилії. Перший матч пройде в середу, 27 вересня, а у відповідь - у середу, 4 жовтня.