Славія – Дніпро-1 – 3:0. Фіаско в Празі. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи

10 серпня проходить перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи між командами «Славія» Прага (Чехія) та «Дніпро-1» (Україна).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди грають на стадіоні «Фортуна Арена» у Празі. Час початку зустрічі - 20:00 за Києвом.

«Дніпро-1» пропустив швидкий гол. Іван Шранц замкнув простріл із флангу Йозефа Масопуста на 5-й хвилині (1:0).

На 37-й хвилині команда Кучера пропустила другий гол. Іван Шранц оформив дубль після подачі із кутового (2:0).

А на 81-й хвилині український клуб пропустив третій гол, у господарів поля відзначився Конрад Валлем, хоча в цей момент чеська команда грала вдесятьох після вилучення гравця.