Запас: Пеньков, Насонов, Нич, Тарасенко.

«Чорноморець»: Білик, Єрмаков, Салюк, Путря, Брагару, Васильєв, Гучек (Шторгін, 62), Кузик, Шпорн, Самсон (Хадіда, 83), Бойчук.

Запас: Шевченко, Варакута, Грисьо, Данилюк, Ситников, Ухань.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

90' +4

Шестаков навісив, Білик забрав м'яч до рук.

30 липня о 16:50 Олександр Снітко
90' +2

Шторгін увійшов в штрафний майданчик та впав у боротьбі з суперником. Арбітриня не відреагувала на це.

30 липня о 16:48 Олександр Снітко

Компенсовано чотири хвилини.

30 липня о 16:46 Олександр Снітко
88'

Знову Кузик на газоні. Цього разу його збив Олійник.

30 липня о 16:44 Олександр Снітко
87'

Копил грубо зіграв проти Кузика. Попередження.

86'

Копил увійшов у штрафний майданчик, довго возився з м'ячем, Путря відібрав його.

30 липня о 16:43 Олександр Снітко

Ближче до завершення тайму впав темп гри.

30 липня о 16:40 Олександр Снітко
83'

У Чорноморця Хадіда замінив Самсона.

82'

Заміна у складі ЛНЗ. Олійник вийшов на поле замість Рибалки.

30 липня о 16:38 Олександр Снітко
80'

Чорноморець створив два напівмоменти протягом хвилини. Завдати акцентованого удару по воротах одесити не змогли.

30 липня о 16:33 Олександр Снітко
75'

ЛНЗ провів атаку, м'яч літав штрафним майанчиком, але завдати завершального удару ніхто не зміг.

30 липня о 16:30 Олександр Снітко
72'

Васильєв грубо зіграв проти Бойка. Попередження.

30 липня о 16:27 Олександр Снітко
69'

У складі ЛНЗ Копил замінив Хамелюка.

30 липня о 16:25 Олександр Снітко
67'

Прядун у штрафному майданчику під тиском суперника пробив у падінні - Білик забрав м'яч до рук.

30 липня о 16:24 Олександр Снітко
65'

ГОООООООЛ!

Бойчук з лівого флангу увійшов в штрафний майданчик, закинув м'яч у центр на Шпорна. Легіонур точно пробив головою.

30 липня о 16:23 Олександр Снітко
64'

Після навісу з кутового Білик невпевнено зіграв на виході, Ковальов в один дотик головою пробив, але м'яч полетів слабко та по центру - голкіпер впорався з ударом.

30 липня о 16:21 Олександр Снітко
64'

Пасіч замінив Савіна у складі ЛНЗ.

30 липня о 16:20 Олександр Снітко
62'

У складі Чорноморця замість Гучека вийшов Шторгін.

30 липня о 16:19 Олександр Снітко
61'

Шестаков зробив сильний простріл верхом у штрафний майданчик Білик не влучив по м'ячу, однак гравець ЛНЗ не зміг виграти боротьбу за м'яч, щоб переправити його у порожні ворота.

30 липня о 16:17 Олександр Снітко

Чорноморець має невелику перевагу у другому таймі.

30 липня о 16:14 Олександр Снітко
56'

Прядун з правого флангу увійшов в штрафний майданчик, намагався від лицьової лінії віддати пас під удар Хамелюку, але захисник вибив м'яч.

30 липня о 16:12 Олександр Снітко
54'

Самсон намагався в один дотик замкнути крос від Єрмакова, але не дотягнувся до м'яча.

30 липня о 16:11 Олександр Снітко
53'

Шпорн руками завалив Прядуна. Попередження.

53'

Кузик зробив навісну передачу у штрафний майданчик. Лопирьонок заблокував удар гравця Чорноморця мертів з десяти.

30 липня о 16:09 Олександр Снітко
51'

Шестаков сильно пробив здалеку - Білик правильно обрав позицію та завбрав м'яч.

30 липня о 16:07 Олександр Снітко
49'

Відкладена жовта картка для Хамелюка. Влетів в опорну ногу Кузика.

30 липня о 16:05 Олександр Снітко
47'

Савін пробив з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч з ближнім кутом воріт Білика.

30 липня о 16:04 Олександр Снітко
46'

Шестаков правим флангом дійшов до штрафного майданчика, віддав пас на Бойка, але його удар заблокували.

30 липня о 16:03 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміна у перерві у складі ЛНЗ. Шестаков замінив Наумця.

30 липня о 15:48 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

30 липня о 15:47 Олександр Снітко

Компенсовано одну хвилину

30 липня о 15:45 Олександр Снітко
43'

Васильєв завдав удару здалеку - повз ворота.

Наприкінці першого тайму перевагою заволодів Чорноморець

30 липня о 15:43 Олександр Снітко
41'

Самойленко у верховій боротьбі випустив м'яч з рук. Але це сталося не без допомоги з Самсоном, який порушив правила у боротьбі з голкіпером.

30 липня о 15:41 Олександр Снітко
39'

ГООООООООЛ!

Бойчук виграв боротьбу у Наумця та замкнув навісну передачу на дальню штангу від Кузика.

30 липня о 15:38 Олександр Снітко
37'

Савін отримав попередження за фол проти Селюка. Влучив по ногах у підкаті.

30 липня о 15:36 Олександр Снітко
35'

Самсон пробив метрів з 14-15 - удар вийшов слабким, Самойленко спокійно впіймав м'яч.

30 липня о 15:35 Олександр Снітко

Бойко на газоні. Медики надають допомогу.

30 липня о 15:33 Олександр Снітко
32'

МОМЕНТ!

Савін прийняв м'яч на лівому фланзі, змістився до центру та сильно пробив - м'яч пролетів над поперечиною!

31'

Путря з-меж штрафного навісив на Самсона - захисник випередив нігерійця та не дав пробити.

30 липня о 15:31 Олександр Снітко
29'

Гучек увійшов у штрафний майданчик, де впав у боротьбі з Наумцем. Романюк не повірила одеситу та продемонструвала йому жовту картку.

30 липня о 15:30 Олександр Снітко
27'

МОМЕНТ!

На підборі зіграв Путря, який злету завдав удару. Він вийшов не дуже вдалим, м'яч стрибаючи повільно полетів в бік воріт. Самсон з меж воротарського майданчика намагався переграти Самойленка, але голкіпер продемонстрував чудову реакцію та врятував свою команду.

30 липня о 15:27 Олександр Снітко

Половина тайму минула в цікавій боротьбі.

30 липня о 15:26 Олександр Снітко
24'

МОМЕНТ!

Бойко низом віддав передачу метрів на 30-40 на Прядуна, той відпасував ліворуч на Савіна, але Антон з меж штрафного майданчика пробив вище воріт.

30 липня о 15:24 Олександр Снітко
22'

МОМЕНТ!

Самсон у штрафному майданчику пройшов чотирьох суперників, залишив м'яч Шпорну, а той пробив поруч зі штангою.

30 липня о 15:22 Олександр Снітко
20'

Кузик прийняв м'яч у штрафному майданчику та пробив вище ворітю

30 липня о 15:21 Олександр Снітко
19'

Кузик зі штрафного удару зробив навіс, захисник вбив м'яч, на підборі зіграв Брагару, який пробив набагато вище воріт.

30 липня о 15:19 Олександр Снітко
17'

МОМЕНТ!

Бойко після передачі з центру поля отримав м'яч поблизу штрафного майданчика, закрив його корпусом від Шпорна, наблизився до воріт та пробив - м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

30 липня о 15:17 Олександр Снітко
16'

Кузик віддав передачу праворуч на Путрю, той прострілив вздовж воріт - захисник ліквідував небезпеку.

30 липня о 15:16 Олександр Снітко

Поки що команди діють на зустрічних курсах. Швидкості доволі високі.

30 липня о 15:14 Олександр Снітко
12'

Небезпечно!

Кузик протягнув м'яч по центру майже до штрафного майданчика, відпасував праворуч на Самсона, але нігерійський нападник не був готовий до такого перебігу подій.

30 липня о 15:12 Олександр Снітко
11'

Гравці ЛНЗ провели тривалу атаку. Завершилася вона ударом з-за меж штрафного майданчика. Гравець Чорноморція заблокував його.

30 липня о 15:11 Олександр Снітко
9'

Голкіпер Самойленко біля воріт ефектно обіграв Самсона.

30 липня о 15:08 Олександр Снітко
6'

Прядун пресингував воротаря Білика та порушив правила.

30 липня о 15:06 Олександр Снітко
4'

Рибалка навісив з кутової позначки - верхову боротьбу виграли одесити.

30 липня о 15:05 Олександр Снітко
3'

Бойко з правого флангу прострілив у штрафний майданчик - захисник Чорноморця вибив м'яч.

30 липня о 15:03 Олександр Снітко
2'

Перший удар в площину воріт. Кузик з дальньої дистанції пробив - Самойленко спокійно забрав м'яч.

30 липня о 15:02 Олександр Снітко
1'

Першу атаку намагався організувати ЛНЗ, але ця спроба завершилася втратою м'яча.

30 липня о 15:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

30 липня о 15:00 Сергій Рип'юк
30 липня о 14:10 Сергій Рип'юк
30 липня о 14:09 Сергій Рип'юк
29 липня о 13:17 Сергій Рип'юк

В неділю, 30 липня, відбудеться поєдинок 1 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть черкаський «ЛНЗ» та одеський «Чорноморець». Гра пройде в Черкасах на полі «Центрального стадіону», початок - о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Черкаська команда минулого сезону з Першої ліги потрапила в стикові матчі за право грати в Прем'єр-лізі, перемогла в них «Інгулець» і стала дебютантом найвищого футбольного дивізіону нашої країни. «Чорноморець» минулий сезон грав в УПЛ, перше коло провів не надто добре, але навесні набрав хід і досить впевнено оформив право грати в наступному розіграші. Трансферна компанія «ЛНЗ» виглядає солідною, тому подивимось, що буде сильнішим - досвід Одеси чи бажання показати себе Черкас?

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «ЛНЗ» - «Чорноморець».

Олександр Брусенцов Sport.ua
По темі:

Бокс | 19 травня 2024, 06:29 7

А після поразки Олександру в рингу кричав, що Усику віддали перемогу через війну...