Ліга чемпіонів Q1. Сухий матч Коваля, Шериф та Ракув вийшли у 2-й раунд

18 липня відбулися 8 матчів-відповідей 1-го раунду кваліфікації ЛЧ

У Європі продовжується похід за головним континентальним клубним трофеєм. 18 липня відбулися 8 матчів-відповідей 1-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів 2023/24.

Український голкіпер Максим Коваль відіграв сухий матч за «Шериф» із Молдови, його команда відігралася і в овертаймі дотиснула команду «Фарул» з Румунії (3:0, д.ч.) після поразки у першій грі (0:1).

Українець Владислав Кочергін вийшов на заміну на 68-й хвилині у матчі «Ракува» проти «Флори» з Естонії та допоміг своїй команді здобути перемогу (3:0). Тижнем раніше Владислав став автором переможного голу в першій грі (1:0).

За «Маккабі» Хайфа гол у ворота мальтійської команди «Хамран Спартанс» (2:1) забив Ерік Шуранов, який раніше виступав за українські юніорські збірні, а потім вирішив грати за збірну Німеччини U-21.

У македонської команди «Струга» голом у матчі проти «Жальгіріса» (1:2) відзначився Бесарт Ібраїмі, який кілька років (2011-2013) грав в Україні за «Севастополь», «Таврію» та «Металург» Запоріжжя.

На стадії 2-го раунду кваліфікації «Шериф» зіграє проти «Маккабі» Хайфа (Ізраїль), а суперником «Ракува» стане «Карабах» з Азербайджану або «Лінкольн Ред Імпс» з Гібралтару (2:1 у першій грі).

БАТЕ (білорусь) - Партизані (Албанія) - 2:0 [перший матч - 1:1]

Зрінськи (Боснія та Герц.) - Урарту (Вірменія) - 2:3 (пен. 4:3) [перший матч - 1:0]

Нью-Сейнтс (Уельс) - Хеккен (Швеція) - 0:2 [перший матч - 1:3]

Брейдаблік (Ісландія) - Шемрок Роверс (Ірландія) - 2:1 [перший матч - 1:0]