Динамо – Аріс Лімасол - 4:0 Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцію товариського поєдинку «Динамо» проти клубу, за який грав Блохін

«Динамо» (Україна) - «Аріс» (Лімасол, Кіпр) - 4:0

Сидорчук (42), Беніто (49), Волошин (88, 90+1).

Сидорчук (33) - Сане (25).

«Динамо»: Бущан (Нещерет, 79), Дубінчак, Біловар (Дячук, 79), Попов (Боль, 79), Тимчик (Малиш, 79), Сидорчук (Андрієвський, 67), Шапаренко (Шепелєв, 67), Буяльський (Царенко, 67), Кабаєв (Діалло, 61), Лєднєв (Волошин, 61), Беніто (Караваєв, 67).

Запас: Моргунов, Ігнатенко, Горбач, Рамадані.

«Аріс» (стартовий склад): Баджі, Браун, Каджу, Деметріу, Медіуб, Монтнор, Сане, Стемпінські, Сзоке, Шполярич, Яндаль.

Стадіон Спортивного центру міста Кніттельфельд

16 липня о 21:01 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

16 липня о 20:59 Олександр Снітко
90' +1

ГОООООООЛ!

Волошин замкнув передачу низом. Знову автором гольового пасу став Караваєв!

16 липня о 20:58 Олександр Снітко

Компенсовано одну хвилину

16 липня о 20:55 Олександр Снітко
88'

ГООООООООЛ!

Караваєв навісив у штрафний майданчик, Волошин переправив м'яч у ворота!

16 липня о 20:53 Олександр Снітко

Розпочалася злива

16 липня о 20:50 Олександр Снітко
83'

Царенко з лінії штрафного майданчика пробив повз дальній кут воріт!

16 липня о 20:48 Олександр Снітко
81'

МОМЕНТ!

Караваєв увійшов у штрафний майданчик та м'яко пробив у дальній кут - м'яч влучив у штангу.

16 липня о 20:47 Олександр Снітко
79'

Заміни у складі Динамо: Нещерет вийшов замість Бущана. Залишили поле Біловар, Попов, Тимчик. Вийшли Боль, Малиш і Дячук.

16 липня о 20:41 Олександр Снітко
74'

Динамо виконало кутовий. Андрієвський зробив навіс, але захисник виграв боротьбу та вибив м'яч. Повторний навіс від Андрієвського не знайшов адресата.

16 липня о 20:38 Олександр Снітко
71'

Волошина збили на лівому фланзі.

16 липня о 20:35 Олександр Снітко
67'

Заміни у складі Динамо: Сидорчук, Буяльский, Беніто, Шапаренко залишили поле. Вийшли Андрієвський, Шепелєв, Царенко та Караваєв.

16 липня о 20:29 Олександр Снітко
62'

Небезпечно!

Браун завдав удару метрів з 18-ти - м'яч влучив у хрестовину!

16 липня о 20:27 Олександр Снітко
61'

Заміни у складі Диамо: Діалло вийшов замість Кабаєва, Волошин - замість Леднєва.

16 липня о 20:26 Олександр Снітко
60'

Небезпечно!

Буяльский пробив головою з близької відстані - Баджі в падінні упіймав м'яч.

16 липня о 20:25 Олександр Снітко
58'

Беніто та Буяльский знову опинилися у штрафному майданчику, але небезпечний момент зіпсував неточний пас.

16 липня о 20:23 Олександр Снітко
56'

Кабаєва збили на лівому фланзі. Динамівці швидко розіграли штрафний, Беніто наблизився до воріт, але Баджі ліквідував небезпеку.

16 липня о 20:19 Олександр Снітко
52'

Небезпечно!

Сидорчук пробив злету - м'яч пролетів поруч з нижнім кутом!

16 липня о 20:16 Олександр Снітко
50'

Футболіст Аріса завдав удару здалеку - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

49'

ГОООООООЛ!

Баджі віддав неточну передачу, м'яч опинився у Буяльского, він відпасував на Беніто у штрафний майданчик, але тому завадили пробити. Легіонер віддав передачу на Шапаренко, Микола повернув м'яч Беніто, який точно пробив під поперечину!

16 липня о 20:13 Олександр Снітко
46'

Гравець Аріса навісив у штрафний майданчик - динамівець вибив м1яч на кутовий.

16 липня о 20:12 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

16 липня о 19:57 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

16 липня о 19:56 Олександр Снітко
45'

Футболіст Аріса завдав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

16 липня о 19:54 Олександр Снітко
42'

ГООООООООЛ!

Сидорчук відібрав м'яч поблизу штрафного майданчика Аріса, наблизився до воріт і пробив голкіпера!

16 липня о 19:50 Олександр Снітко
39'

МОМЕНТ!

Після дальньої передачі Кабаєв виграв боротьбу у захисника і віддав передачу на хід Буяльскому. Віталій увійшов у штрафний майданчик та пробив - голкіпер відбив м'яч.

16 липня о 19:48 Олександр Снітко
37'

Небезпечно!

Після пасу з лівого флангу Шполярич пробив з лінії воротарського майданчика - м'яч пролетів над поперечкою!

16 липня о 19:46 Олександр Снітко
35'

Беніто добре поставив корпус у боротьбі за м'яч в центрі поля, опонент завалив його на газон.

16 липня о 19:44 Олександр Снітко
33'

Сидорчук зірвав контратаку Аріса та отримав попередження. За мить до цього арбітр не зафіксував фол проти Дубінчака.

16 липня о 19:43 Олександр Снітко

Здається, не було ще жодного удару в площину воріт у матчі.

31'

Шполярич намагався завдати удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч влучив у гравця Динамо.

16 липня о 19:42 Олександр Снітко
31'

Ще одна атака Динамо завершилася неточною передачею поблизу штрафного майданчика.

16 липня о 19:41 Олександр Снітко
30'

Динамо провело атаку. Однак простріл у штрафний майданчик перервав захисник Аріса.

16 липня о 19:40 Олександр Снітко
29'

Аріс заробив кутовий. Після подачі у штрафний майданчик гравець кіпрської команди не зміг пробити по воротах.

16 липня о 19:38 Олександр Снітко
28'

І знову офсайд у Динамо. Кабаєв не згоден з рішенням арбітра.

16 липня о 19:37 Олександр Снітко
25'

Сане отримав жовту картку.

16 липня о 19:36 Олександр Снітко
25'

Конфлікт виник на полі після того, як Сане збив Дубінчака. Шапаренко заступився за товариша по команді, емоційно виказуючи незадоволення гравцеві кіпрського клубу.

16 липня о 19:35 Олександр Снітко

Команди продовжують діяти у повільному темпі.

24'

Шапаренко отримав по ногах в центрі поля. Обійшлося без допомоги лікарів.

16 липня о 19:32 Олександр Снітко
21'

Баджі випередив Дубінчака після передачі з центра поля.

16 липня о 19:30 Олександр Снітко
19'

Леднєв та Шапаренко невдало розіграли кутовий.

16 липня о 19:29 Олександр Снітко
18'

Щось часто динамівці опиняються в офсайді. Цього разу Дубінчак.

16 липня о 19:25 Олександр Снітко
14'

Знову пройшла довга передача майже від штрафного майданчика на хід Беніто. Цього разу він не опинився в офсайді, але втратив м'яч далеко від карного майданчика кіпріотів.

16 липня о 19:23 Олександр Снітко

Футболіст Аріса кілька хвилин лежав на газоні. Йому надали допомогу.

16 липня о 19:20 Олександр Снітко
9'

Швидку атаку провели кияни. Беніто опинився на ударній позиції, але легіонер знову був в офсайді.

16 липня о 19:18 Олександр Снітко
7'

Гравець Аріса вкинув м'яч з ауту майже в центр штрафного майданчика. Кутовий. Після навісу Медіуб пробив головою - м'яч пролетів поруч зі штангою.

16 липня о 19:17 Олександр Снітко

Поки що повільно діють команди.

16 липня о 19:16 Олександр Снітко
6'

Знову гравець Динамо забіг в офсайд

16 липня о 19:13 Олександр Снітко
3'

Беніто потрапив в офсайд у першій атаці Динамо

2'

З кутового небезпеку кіпріоти не створили

16 липня о 19:12 Олександр Снітко
1'

Біловар втратив м'яч у своєму штрафному, потім виправив свою помилку, але партнер віддав неточну передачу, м'яч пішов на кутовий.

16 липня о 19:11 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

16 липня о 19:02 Олександр Снітко

Матч має розпочатися о 19:10

16 липня о 19:00 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПІЗНІШЕ

Стало відомо, що матч розпочнеться з затримкою. На скільки відкладено початок - не відомо.

16 липня о 18:58 Олександр Снітко
16 липня о 18:52 Олександр Снітко
15 липня о 15:03 Олександр Снітко

Київське «Динамо» 16 липня зіграє свій п'ятий контрольний матч на зборах в Австрії. Суперник - «Аріс» (Лімасол, Кіпр). Поєдинок відбудеться на стадіоні спортивного центру міста Кніттельфельд. Початок заплановано на 19:00 за київським часом.

Перші три матчі на австрійських зборах «Динамо» завершило впевненими перемогами: 4:1 - «Динамо» (Бухарест, Румунія), 8:0 - «Вольфсбергер» (Вольфсберг, Австрія), 9:0 - «Триглав» (Крань, Словенія). У четвертому поєдинку київський клуб зіграв унічию зі швейцарським «Янг Бойз».

«Аріс» - чемпіон Кіпру сезону 2022/2023 років. Клуб вперше в історії виграв національну першість. Раніше «Аріс» не входив до числа провідних клубів Кіпру, він переважно посідав місця у нижній частині турнірної таблиці, боровся за виживання та вилітав у нижчі дивізіони.

У сезоні 1989/1990 років «Аріс» підписав українця Олега Блохіна, який допоміг клубу здобути 4 місце в чемпіонаті. За сезон Блохін зіграв 28 матчів і забив 7 голів - 22 зустрічі у чемпіонаті (5 голів) і 6 поєдинків у Кубку (2 голи). Після закінчення сезону Блохін завершив кар'єру.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» - «Аріс».