Войток приніс перемогу. Україна, здолавши Польщу з камбеком, посіла 7 місце

Максим Войток вистрілив дублем наприкінці гри, забивши за 16 сік до кінця

1 липня о 13:30 пройшов матч за 7-8 місця Європейських ігор 2023 між збірними Польщі та України з пляжного футболу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Турніри з пляжного футболу ІІІ Європейських ігор, у яких беруть участь чоловіча та жіноча збірна України, проходять у період з 27 червня до 1 липня у польському Тарнуві.

Збірна України стартувала з перемоги над Італією (6:5), потім програла Швейцарії (2:4) та виграла у Молдови (6:5). Синьо-жовта команда при поділі посіла третє місце в групі та грає за 5-8 місця. Матч проти Азербайджану завершився поразкою (6:7 OT).

У грі проти Польщі було розіграно останні 7-8 місця. Перший та другий періоди зустрічі пройшли без забитих м'ячів. В третьому Україна програвала (0:2), але зробила камбек та виграла матч (3:2).

Героєм матчу став Максим Войток, який вистрілив дублем наприкінці гри, забивши вирішальний гол за 16 секунд до кінця.

Збірна України з пляжного футболу посіла 7-ме місце на Європейських іграх 2023.