Названо найкращого гравця матчу Ліги націй між Нідерландами та Італією

Лівий захисник збірної Італії Федеріко Дімарко отримав нагороду

18 червня у матчі за третє місце Ліги націй в Енсхеді зіграли збірні Нідерландів та Італії (2:3). Поєдинок проходив у Енсхеді (Нідерланди) на стадіоні Гролс Весті.

Лівий захисник збірної Італії Федеріко Дімарко отримав нагороду найкращому гравцю матчу. «Забив ефектний перший гол і взяв безпосередню участь у другій гольовій комбінації. Також класно відіграв в обороні: блокував удари, переривав простріли і зробив декілька найважливіших відборів», - наголосив технічний спостерігач УЄФА.

Італія у другому розіграші Ліги націй поспіль фінішує на третьому місці. Перемога над Нідерландами стала великою мірою наслідком ударного початку. Дімарко забив найшвидший гол Скуадри Адзурри з 2019 року, після чого відзначився Фраттезі. Бергвейн, здавалося, відродив інтригу у другому таймі, але італійці майже відразу відновили перевагу в два м'ячі. Гол Вейналдума на 89-й хвилині забезпечив зустрічі цікаву кінцівку, проте італійці вистояли.

Ввечері у фінальній грі Ліги націй зустрінуться збірні Хорватії та Іспанії.