«Футбольний інтелект вражає». Названо гравця матчу Нідерланди – Хорватія

Експерти УЄФА відзначили хорвата Луку Модрича

Пресслужба Європейського футбольного союзу повідомила, що хорватського півзахисника Луку Модрича визнано найкращим гравцем півфінального матчу Ліги націй між командами Нідерландів і Хорватії.

Поєдинок, який відбувся у Роттердамі, завершився перемогою балканців у екстра-таймі з рахунком 4:2.

Модрич став автором одного з голів Хорватії, реалізувавши 11-метровий на 116 хвилині.

«Фантастичний виступ. Він справжній лідер команди і контролював ритм гри. Його футбольний інтелект вражає», - йдеться в оцінці гри Модрича, яку дала йому група експертів УЄФА, відповідальна за визначення найкращого гравця ігор Ліги націй.

Збірна Хорватії, обігравши Нідерланди, у фіналі Ліги націй зіграє з переможцем поєдинку Італія - Іспанія.