Десятка! Україна розгромила Лівію та завершила групу ЧС без втрат очок

Суперник синьо-жовтої збірної у плей-оф ЧМ із socca буде визначений пізніше

7 червня відбувся матч 3-го туру ЧС-2023 з socca у німецькому Ессені, в якому збірна України розгромила команду Лівії (10:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Україна стартувала на ЧС 5 червня із переконливою вікторією над Єгиптом (5:0), а 6 червня команда Віталія Мельника розгромила Казахстан (6:2).

Матч проти Лівії турнірного значення не мав, проте синьо-жовті провели чудову розминку, відвантаживши супернику 10 м'ячів (10:2). Хет-трик оформив Андрій Цопа, дублі в активі Дмитра Іванова та Максима Литвинова, також відзначилися Олександр Уруцький, Денис Хруль та Сергій Рівний.

Завдяки трьом перемогам синьо-жовті виграли групу та вийшли до плей-оф з першого місця у групі (9 очок із 9). Суперника синьо-жовтої збірної у плей-оф буде визначено пізніше.

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

Socca. ЧС-2023

Ессен (Німеччина), 02-11.06.2023

Група E

7 червня. 12:00. Україна - Лівія - 10:2

Голи: Євген Уруцький, 5, Дмитро Іванов, 14, 19, Максим Литвинов, 20, 32, Андрій Цопа, 27, 35, 37, Андрій Хруль, 38, Сергій Рівний, 40 - Фірас Алшувішин, 24, Хусейн Фенеша, 27.