АМБРОЗІНІ: «Інтер заслужив перемогу чудовою інтенсивністю гри»

Колишній півзахисник «Мілана» і збірної Італії підбив підсумки дербі в ЛЧ

У середу, 10 травня, в Мілані на «Сан Сіро» пройшов перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, у якому грали «Мілан» та «Інтер» (0:2).

Колишній півзахисник «Мілана» та збірної Італії Массімо Амброзіні підбив підсумки дербі:

«Інтер» заслужив на перемогу чудовою інтенсивністю гри в першому таймі. Другий тайм виявився збалансованішим, хоча «Мілан» так і не створив значної кількості гольових моментів. Відсутність Леау відчувалася явно. Підсумковий результат залишає червоно-чорним надію - ще один гол чорно-синіх, напевно, означав би виліт достроково».

«Інтер» виграв у свого споконвічного суперника у третьому дербі поспіль, чого вже не траплялося понад три роки. А в рамках одного сезону він востаннє тричі перемагав россонері у 1994-95 роках.