ВІДЕО. Не хвилюйтеся, Зіна все контролює. Арсенал смакує дії Зінченка

Офіційний Twitter-аккаунт лондонського клубу опублікував відео із захисними діями українця

Офіційний Twitter-аккаунт лондонського клубу «Арсенал» опублікував пост із захисними діями українського футболіста Олександра Зінченка.

«Не хвилюйтеся, Зіна все контролює», - підписала публікацію прес-служба «канонірів».

На відео показано, як Олександр ефектно перервав передачу Джейкоба Мерфі на Жоелінтона у матчі 35-го туру АПЛ «Ньюкасл» - «Арсенал», а потім дограв епізод до кінця та зберіг м'яч для своєї команди.

Поєдинок між «сороками» та «канонірами» відбувся 7 травня і завершився з рахунком 2:0 на користь лондонців. Зінченко вийшов у стартовому складі «Арсенала» та провів на полі 61 хвилину, після чого був замінений на Кірана Тірні.

Данііл Агарков Джерело: Twitter