Ман Юнайтед втратив двох гравців через травми. Названо терміни відновлення

Лісандро Мартінес вибув до кінця сезону, Варан пропустить декілька тижнів

Англійський клуб «Манчестер Юнайтед» втратив двох гравців через травми. Стали відомі терміни відновлення.

Захисник Лісандро Мартінес вибув із гри до кінця сезону через перелом плюсневої кістки стопи. Очікується, що аргентинський захисник повністю відновиться влітку та буде готовим грати на початку наступного сезону.

Лісандро Мартінес отримав травму на 86-й хвилині матчу чвертьфіналу Ліги Європи з «Севільєю» (2:2).

Перший сезон Лісандро в «Ман Юнайтед» завершився передчасно. Центральний захисник провів 45 матчів за клуб та допоміг команді виграти Кубок ліги.

У грудні Мартінес став лише п'ятим гравцем «Ман Юнайтед», який виграв чемпіонат світу, коли Аргентина по пенальті обіграла Францію у фіналі ЧС-2022 у Катарі.

Захисник Рафаель Варан також був замінений через травму в перерві тієї ж гри з «Севільєю». Як очікується, він пропустить декілька тижнів.

Микола Степанюк Джерело: ФК Манчестер Юнайтед