Україна поки що без очок. Як виглядає турнірна таблиця групи C

Це був перший офіційний матч синьо-жовтих під керівництвом Руслана Ротаня

26 березня збірна України в Лондоні на «Вемблі» провела стартовий матч кваліфікації Євро-2024 проти команди Англії (0:2).

Це був перший офіційний матч синьо-жовтих під керівництвом Руслана Ротаня.

Синьо-жовті пропустили два м'ячі за три хвилини. Гаррі Кейн та Букайо Сака забили два голи у ворота збірної України наприкінці першого тайму.

У вечірньому матчі Італія обіграла Мальту на виїзді (2:0). У гостей відзначилися Матео Ретегі та Маттео Пессіна.

Англія набрала 6 очок та лідирує у групі C. Італія та Північна Македонія ділять 2-3 місця (по 3 очки). Україна та Мальта поки що йдуть без набраних очок.

Із групи у фінальний раунд вийдуть дві найкращі команди. Також буде можливість пробитися на ЧЄ-2024 у команд, які посіли високі місця у підсумковому рейтингу Ліги націй (Україна фінішувала на 22-й позиції).