Українка Терлюга здобула золото на ЧЄ-2023 з карате, захистивши титул

Аніта Серьогіна взяла срібло у категорії до 61 кг в іспанській Гвадалахарі

Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла чемпіонат Європи 2023 у ваговій категорії до 55 кг.

Змагання проходили у іспанському місті Гвадалахара. Анжеліка захистила титул чемпіонки континенту, який вона виборола минулого року.

У фінальному поєдинку українка перемогла італійку Вероніку Брунорі з рахунком 8:0.

Для 30-річної Терлюги це 5-те золото на ЧЄ у кар'єрі. Також у її активі 1 срібна та 2 бронзові нагороди на континентальній першості.

Ще одна українська каратистка Аніта Серьогіна, яка виступає у категорії до 61 кг, у фіналі програла представниці Німеччини Рім Хаміс із рахунком 1:2. Цікаво, що Хаміс є лідером світового рейтингу каратисток до 21 року. На рахунку 33-річної українки вже 11 нагород на ЧЄ - 2 золота, 4 срібла та 5 бронзових медалей.

Сенсаційно виграв золото Андрій Заплітний, який уперше виступав на Чемпіонаті Європи в індивідуальній категорії до 75 кг. Він без проблем дістався фіналу і відібрав титул чемпіона Європи у представника Туреччини Ермана Елтемура. 21-річний українець здобув перемогу з рахунком 2:0.