Фейєнорд – Шахтар – 7:1. Фіаско схеми Роттердам плюс. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи

16 березня в Роттердамі проходить матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому нідерландський «Феєнорд» зустрічається з донецьким «Шахтарем».

У першій грі, яка відбулася тиждень тому у Варшаві, було зафіксовано нічию (1:1).

⚽️ «Шахтар» пропустив швидкий гол на 9-й хвилині. Сантьяго Хіменес вийшов на ударну позицію та влучно пробив (1:0).

⚽️ «Шахтар» пропустив другий гол. Оркун Кокчю точно пробив на 24-й хвилині (2:0).

⚽️ Жахливий 1-й тайм для «Шахтаря». Оркун Кокчю, реалізувавши пенальті, оформив дубль на 38-й хвилині (3:0).

⚽️ Після перерви продовжився розгром «Шахтаря». Уссама Ідріссі двічі поклав м'яч точно в кут, обігравши Юхима Коноплю (5:0).

⚽️ Сумарно 7 м'ячів побувало у воротах «Шахтаря» у Роттердамі. Це суцільний жах (7:0).

⚽️ Гол престижу наприкінці гри для гірників забив Кевін Келсі, який вийшов на заміну (7:1).

Феєнорд - Шахтар - 7:1. Фіаско схеми Роттердам плюс. Відео голів та огляд

ГОЛ! 1:0. Сантьяго Хіменес, 9 хв.

ГОЛ! 2:0. Оркун Кокчю, 24 хв.

ГОЛ! 3:0. Оркун Кокчю, 38 хв (пен).

ГОЛ! 4:0. Уссама Ідріссі, 49 хв.

ГОЛ! 5:0. Уссама Ідріссі, 60 хв.

ГОЛ! 6:0. Аліреза Джаханбахш, 64 хв.

ГОЛ! 7:0. Данілу, 67 хв.