Вірджил ВАН ДЕЙК: «Модрич та Бензема роблять різницю»

Захисник «Ліверпуля» – про поразку від «Реала»

Захисник англійського «Ліверпуля» Вірджил ван Дейк прокоментував поразку від мадридського «Реала» (0:1) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Думаю, чесно кажучи, перший тайм був досить рівним. Завжди було дуже важким завданням приїхати сюди і все змінити. Але ти намагаєшся не заглядати наперед, ти намагаєшся виграти. Увесь час, що я в Ліверпулі, мені жодного разу не вдалося виграти у них, хоч і ми завжди хотіли щось зробити - ми хотіли перемогти. Думаю, у першому таймі ми створили кілька небезпечних моментів. Вони теж мали кілька ударів здалеку. Основною проблемою було відставання у 3 голи після першої гри.

Я думаю, що ти граєш проти команди, яка ніколи не хвилюється. Навіть коли ви чините на них тиск, навіть якщо у них бувають важкі моменти, вони намагаються зберігати спокій, і, очевидно, вони мають для цього гравців. Якщо ви подивіться на Модрича, Бензема, вони створюють різницю. Особливо, коли вони перебувають під тиском», - сказав Ван Дейк.

Денис Шаховець Джерело: ФК Ліверпуль