Нове-Место-2023. Джима стала 11-ю у спринті з особистим рекордом сезону

Гонку виграла норвежка Марте-Олсбю Ройселанд

У чеському Нове-Место відбулася спринтерська гонка серед жінок у рамках 7-го етапу Кубка світу з біатлону.

Українка Юлія Джима подолала дистанцію без жодного промаху на двох вогневих рубежах та посіла у підсумковому протоколі 11-е місце. Це найкращий результат збірної України в особистих гонках Кубка світу цього сезону.

Однаковий час на фініші показали Анастасія Меркушина та Олена Білосюк - у них загальна 26-та позиція. Це найкращий результат для обох біатлоністок цього сезону.

Дар'я Блашко стала 43-ю, що дозволило їй потрапити до числа учасниць майбутнього персьюту, де, на жаль, не братиме участі Любов Кип'яченкова.

Виграла спринт Марте-Олсбю Ройселанд із Норвегії, яка понад 20 секунд виграла у найближчої переслідувачки.