Динамо – Політехніка – 2:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма товариського матчу київського клубу

Товариський матч.

«Динамо» (Київ, Україна) - «Політехніка» (Ясси, Румунія) - 2:0.

Н. Волошин, 32, Царенко, 65.

Дячук, 48 - Крістя, 30.

«Динамо» (старт): Моргун - Гусєв, Боль, Дячук, Дубінчак - Андрієвський, Яцик - Беніто, Царенко, Н. Волошин - Супряга.

«Динамо» (після 66 хвилини): Моргун (Ігнатенко, 76) - Малиш, Попов, Сирота, Вівчаренко - Лонвейк, Шепелєв - Волошин, Яцик (Василець, 76), Кабаєв - Горбач.

«Політехніка» (старт): Бринза - Куадіо, Тінку, Катанец, Фініца - Вашварі, Крістя, Роман, Муссі, Хлістей - Харрісон.

Запас: Янков, Яйленей, Мартац, Ліке, Пламаде, Кіаун, Стефанович, Телчан, Марчіоні, Іту, Фарчас, Могош, Хріб, Істратьє, Іон, Войтус, Гау.

«Мардан Стедіум» (Туреччина).

________________________

12 лютого о 11:53 Сергій Рип'юк

КЫНЕЦЬ МАТЧУ!

12 лютого о 11:47 Сергій Рип'юк
87'

Повтор показав, що, мабуть, Горбач врізався в кіпера, а захисника румунів травмував його партнер.

12 лютого о 11:46 Сергій Рип'юк
86'

Горбач в атаці зіштовхнувся з воротарем та захисником суперників, воротар в нормі, а до двох інших учасників епізоду медики вийшли на поле.

12 лютого о 11:40 Сергій Рип'юк
79'

Момент!

Ігнатенко відразу ж робить непоганий сейв.

12 лютого о 11:39 Сергій Рип'юк
76'

Заміни в Динамо

Ігнатенко змінив у воротах Моргуна, Василець виходить замість Яцика.

12 лютого о 11:34 Сергій Рип'юк
73'

Румуни невдало розіграли штрафний.

12 лютого о 11:31 Сергій Рип'юк

Склад Динамо з 66 хвилини:

Моргун - Малиш, Попов, Сирота, Вівчаренко - Лонвейк, Шепелєв - Волошин, Яцик, Кабаєв - Горбач.

69'

Перекладина!

Шепелєв після комбінації, схожої на перший гол, пробив трохи вище, ніж треба.

12 лютого о 11:29 Сергій Рип'юк

Зміни складу в Динамо.

12 лютого о 11:27 Сергій Рип'юк
65'

ГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛ!

Царенко скористався обрізкою суперника, обіграв Катанеця і зробив рахунок 2:0.

12 лютого о 11:25 Сергій Рип'юк
64'

Давайте заміни, бо зовсім нема на що дивитися на полі.

12 лютого о 11:24 Сергій Рип'юк
63'

Пас в нікуди від гравця Політехніки з правого флангу.

12 лютого о 11:21 Сергій Рип'юк
60'

Серія замін в Політехніки.

12 лютого о 11:20 Сергій Рип'юк
56'

Нічого далі цікавого нема.

12 лютого о 11:14 Сергій Рип'юк
52'

Нічого особливого на полі не відбувається.

12 лютого о 11:10 Сергій Рип'юк
48'

Румуни активно розпочали тайм, заробив Дячук за фол жовту картку.

12 лютого о 11:07 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

12 лютого о 10:52 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

12 лютого о 10:48 Сергій Рип'юк
42'

МОМЕНТ!

Супряга використав свою швидкість, втік від суперника, вийшов на побачення з Бринзою і легенько ткнув м'яча в того...

12 лютого о 10:44 Сергій Рип'юк
39'

Моргун бере в руки дальній несильний удар.

12 лютого о 10:42 Сергій Рип'юк
35'

Монотонне катання м'яча в центрі поля прожовжується.

12 лютого о 10:39 Сергій Рип'юк
32'

ГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Андрієвський з центра поля протягнув вперед, віддав на фланг Дубінчаку, а той викотив трохи назад під удар Волошину. Назар метрів з 12 пробив низом під праву штангу!

12 лютого о 10:36 Сергій Рип'юк
30'

Крістя збиває в центрі поля нашого футболіста. Розіграли наші штрафний «геніально» - пасом назад в ноги супернику.

12 лютого о 10:33 Сергій Рип'юк
28'

Андрієвський другим темпом бив метрів з 17 з льоту - мимо .

12 лютого о 10:32 Сергій Рип'юк
25'

Супряга відпрацьовує в захисті, знявши м'яч з ноги суперника в своєму воротарському.

12 лютого о 10:29 Сергій Рип'юк
23'

Момент!

Після подачі і удару головою Моргун був безсилим, але Дубінчак виніс м'яч з лінії воріт!

12 лютого о 10:26 Сергій Рип'юк
18'

На дальньому плані точно не видно, але, схоже, Дубінчак отримав пошкодження, медики були на полі.

12 лютого о 10:23 Сергій Рип'юк
18'

Румуни двічі підряд фолять в центрі.

12 лютого о 10:20 Сергій Рип'юк
15'

Супряга не зумів знайти можливість для удару.

12 лютого о 10:18 Сергій Рип'юк
12'

Після кутового Харрісон підібрав відскок і з розвороту з лінії воротарського потужно вдарив у верхній каркас динамівських воріт!

12 лютого о 10:16 Сергій Рип'юк
10'

Поки м'яч більше тримають румуни.

12 лютого о 10:12 Сергій Рип'юк
7'

Беніто прйшов справа двох, але Дубнічак після переводу не обробив м'яч.

12 лютого о 10:11 Сергій Рип'юк
5'

Поки монотонно команди приглядаються одна до одної.

12 лютого о 10:08 Сергій Рип'юк
2'

Небезпечно!

Беніто вивів Назара Волошина на побачення з кіпером, аде динамівець влучив у воротаря.

12 лютого о 10:06 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих внаслідок землетрусу в Туреччині.

12 лютого о 9:56 Сергій Рип'юк
11 лютого о 21:04 Сергій Рип'юк

В неділю, 12 лютого, відбудеться товариський матч між київським «Динамо» та румунською «Політехнікою». Гра пройде в Туреччині, початок - о 10:00 за київським часом.

Кияни продовжують підготовку до відновлення УПЛ. Другий тренувальний збір «динамівці» розпочали 11 лютого з перемоги над «Сілексом» (4:0), а вже наступного дня гратимуть проти румунської «Політехніки». Крім цього матчу, на зборі «Динамо» зіграє ще проти латвійських «Лієпаї», «Сконто» та «Валмієри», а також узбецького «Пахтакора».

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Динамо» - «Політехніка».