ВІДЕО. Капітан без пов'язки. Зінченко по-справжньому зарядив Троссарда

Українець – один із лідерів команди

У неділю, 22 січня, відбувся матч 21-го туру АПЛ між «Арсеналом» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «канонірів». Переможний гол лондонці забили на 90-й хвилині поєдинку.

Усі 90 хвилин у складі «Арсеналу» на полі провів український футболіст Олександр Зінченко. Після завершення матчу вболівальники назвали його гравцем матчу, а дехто навіть почав використовувати фразу «Зінченко - капітан без пов'язки».

Ці слова з'явилися не просто так. У мережі виплило відео, як українець сказав пару емоційних слів Леандро Троссарду, який з'явився на полі на 81-й хвилині гри, відзначивши свій дебют у футболці «Арсеналу». Незабаром і сам капітан «канонірів» Мартін Едегор підтримав ініціативу Олександра та попросив фанатів гучніше підтримати Троссарда.

Данііл Агарков Джерело: Twitter
По темі:

Футбол | 04 травня 2024, 19:13 0

Гра завершилася з рахунком 3:0, Лунін залишився на лаві запасних, у воротах грав Куртуа